Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl a dolgot?

Én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
Édesapám kiment ausztriába dolgozni, s úgy jött haza, hogy se a 3 tesómnak, se anyámnak nem szólt, este 11-kor jött haza.Tesóimmal kolisok vagyunk és fel se hívott minket, csak amikor felhívtam a szombati meccsen a másik focibírót hogy mikor találkozunk, akkor mondta hogy apámmal megyek.Tök kiakadtam meg minden, erre apám közölte, hogy miért kéne mindenről beszámolnia, ha úgyse vagyunk otthon.Elvégre mondjuk ha elakad az Ausztriában leesett hóban és senki nem tudja hogy hol van-mert ugye mi azt tudtuk hogy a munkahelyén van-.Akkor senkinek nem tűnik fel ha mondjuk megfagy az autópályán.....Most akkor én reagálom túl a dolgot vagy mi van...
2009. okt. 14. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

te reagálod túl.

Nyugalom!

2009. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha valami közbejön és csak lassabban tud hazajönni, akkor midenki csak idegbeteg, mire megjön...

Ha baj van utközben, akkor nagyon hamar értesitenek benneteket, emiatt nem kell aggódni.

Szerintem is te reagálsz túl érzékenyen, igy van jól, ahogy csinálja.

2009. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy jó családi viszonyban szerintem alapvető, hogy tudjuk ki merre jár, kivel, és vélhetően mikor érkezik.

Ehhez időzitjük a vacsorát, a többi programot. És nem találom indokoltnak, hogy valaki Ausztriából csak úgy jőjjön-menjen, hogy senkinek egy szót sem szól. És nem azért mondom, mert mi van ha..., bajt nem feltételezünk soha, az miatt elég aggódni ha megtörténik, de hol marad az együvé tartozás, a szeretet?!

A fiam évek óta Pesten él, ritkán látom, de szinte minden nap beszélünk, és nem azért, mert mi van ha..., mint az előbb is irtam, csak mert jó beszélgetnünk, és lehet, hogy csak azt kérdezi meg, hogy hogy főzze a krumplis tarhonyát, hogy olyan legye, mint itthon, de nekünk többek között ez is jelenti az összetartozást, a családot!

2009. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehetett volna másképp, de így is jó. Fő, hogy hazajött, neki is van saját élete, nem kell zokon venni tőle. Legyetek inkább örömmel és békességgel együtt.
2009. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerüen meg akarta a családot lepni...
2009. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!