Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl a dolgot?

Én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
Ért pár csalódás és nem tudok megbizni a férfiakban, a jelenlegi párom biztat, hogy bizzak benne de a távkapcsolat miatt ez elég nehézkes, a nyarat együtt töltöttük de szeptembertől óriási távolságok választanak majd el egymástól. Elment ma legánybúcsúra egy távolabbi helyre és egyik haverénél alszik majd, ma kijelentette, hogy holnap délelőtt ne zavarjam. Rosszra kellene gondolnom? Nagyon rosszul esett ahogyan kifejezte magát. Nagyon féltékeny tipus vagyok, mindenen problémázom, pl. azon is hogy a gépén miért tárolja még mindig a volt barátnők képeit és miért beszélget a volt barátnője nővérével. Aggodnom kellene emiatt, ezek talán megcsalás jelei vagy velem van a gond amiért ilyenek megfordulnak a fejemben? Nagyon szeretetigényes vagyok de néha nem látom benne a lelkesedést felém. Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak a leirtak alapján?
2011. aug. 13. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A fejedben kell először rendet tenni. Addig fölösleges tovább rontani a helyzetedet egy egy elb*szott párkapcsolattal. Nem fárasztalak az életem történetével, de hidd el, lenne okom arra, hogy ne bízzak a férfiakban. Utamba sodort a sors egy férfit, akivel kapcsolatosan soha nem jutna eszembe, hogy nem bízhatok meg benne.
2011. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én nem írom most azt,hogy ha ilyeneket csinál biztos,hogy nem szeret,mert mindenki máshogy fejezi ki az érzelmeit,más a mérce,van akinek belefér,van akinek nem.

Én az vagyok,akinek nem.Elmondhatja úgy"figyelj szivem,holnap a fiúkkal leszek,bulizunk,ha lehet ne hívj,mert hangos lesz a zene,vagy a fiúk cikinek tartanák,hogy ilyenkor is veled beszélek"Na de hogy ne zavarjam?Ilyet max akkor mondjon ha fontos üzleti ügy,vizsga vagy neagyisten temetés van.

Én tudom milyen ha egy férfi szerelmes,ha apáromból indulok ki,sosem mondana ilyet nekem.Mi megbeszéltük mi fér bele a kapcsolatunkba és ehez tartjuk magunkat.

Beszéld ezt meg vele és ha hajthatatlan,nem számítanak az érzelmeid neki,akkor le is út fel is út.

Legalábbis én így tennék.

2011. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
10 éve vagyok a férjemmel,de soha nem mondaná,hogy ne zavarjam,mert én vagyok neki a világon a legfontosabb és ennyi év után is szerelemmel szeretjük egymást.Úgyhogy szerintem ne elégedj meg egy ilyen kapcsolattal.Várd meg,hogy eljöjjön az a férfi akinek te leszel a mindene.Az,hogy a volt női képeit is őrizgeti,kicsit olyan érzésem van,mintha trófeákat gyűjtögetne.De persze te tudod,hogy mit akarsz így kezdeni vele,ha úgy gondolod beszéld meg vele,hogy ez neked rosszul esett.De én biztos,hogy hagynám az egészet.
2011. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, hát igen. Én is így vagyok. Én próbálok türelmes lenni, nagyon is, ha valami nem tetszik, avgy nem szólók, (nem eget rengető dolgokban), vagy elütöm viccesen, de azért szólva, hogy ne bántsam meg. Ő meg... Nem bunkó, dehogyis, csak néha én érzem annak. Kis dolgokon is rosszul esnek. Ezerszer elmondtam, ha valami nem tetszik, nem kell nyersen odavágni nekem, hogy nem jó, hanem lehet szépen fogalmazni is, a lényeg ugyanaz lesz, csak az akkor az ember szívesen teszi, míg előző esetben sértődés a vége. Pl: nem kell azt mondani, hogy csúnyák az edények, régiek, stb., hanem lehetett volna úgy, kedvesen, hogy szívem, ha úgy állunk, veszek neked szép, új edényeket, mert megérdemled.... vagy valami hasolnót. Csak úgy vagyok, ahogy te, fontos, hogy érezzem, hogy akit szeretek, az szeressen, meg is teszek mindent, és mindig azon vagyok, hogy ne bántsam meg, mert szeretem, de visszafelé , amikor baja van, nem törődik azzal, hogy nekem ez hogy esik.
2011. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsit vegyél vissza mert hosszútávon ez nem lessz jó.

Képek a gépén...nekem az első fiumról van képen benne van a albumomba,senki kedvéért nem dobnám ki,miért is tenném,ő a multam része,attól hogy van egy szerelmem akivel 9éve együtt vagyunk attol mért kellene a multamat eldobni.

Az sem mindegy miért mondta hogy ne zavard,elofordult már ilyen?szoktad sürün hivogatni?

2011. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!