Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén végzek a Főiskolával....

Idén végzek a Főiskolával. Hogyan csináljam, hogy senkit nem bántsak meg?

Figyelt kérdés
Szóval gyakorlati hely kell. Eddig úgy volt,hogy a párom lakhelyén ami tőlünk kb.50kmrrel van távolabb,mert ott kapnék fizetést. Ma kiderült,hogy a mi városunkban ugyanaz a hely is fizetne,amit eddig úgy tudtunk,hogy nem. Mit tegyek? Költözzek el otthonról,hogy a párommal többet tudjak lenni? Olyan jó lenne,de közbe itt van anyu akit sajnálok. 23 éves vagyok tudom,hogy lassan saját lábra kellene állni,csak mégis. Apu meghalt,tesóm külföldön.
2012. szept. 17. 14:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Anyunak nem is mondtam még,hogy ez is fizetne. Ami ugye azért fontos ,mert költségtérítéses képzésen vagyok.
2012. szept. 17. 14:47
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Nehogy már sajnálatból maradj anyudnál? Életed végéig ott maradnál csak mert "mégis.."?
2012. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Párom szüleinél laknánk ,ami visszatart kicsit.
2012. szept. 17. 14:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd alapul azt, hogy 23 éves vagy, végülis lassan ideje kirepülni, kipróbálni a közös életet a pároddal, hogy valóban működik az együttélés vagy sem.


Nem maradhatsz mindig anyukáddal, neki ha 10 év múlva költöznél el, pont ugyanolyan rosszul esne a dolog, mint most 23 évesen. Az elején nehéz lesz neki, de idővel rájön majd, hogy ez az élet rendje és biztos örülni fog, hogy ketten és megálljátok a helyeteket az életben a pároddal, úgy, hogy nem szorultok a szülőkre semmilyen téren.


Maximum ha nem működik az együttélés, anyukád biztos várni fog haza. Veszíteni ezzel nem hiszem, hogy veszíthetsz, egy próbát megér. :)

2012. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Az más! Akkor én már inkább maradnék. Azt hittem,a pároddal ketteseben élnétek.
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok


Jah.. Hát akkor ez így mégse annyira jó ötle..t. Sok mindentől függ ebben az esetben.

2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen úgy beszéltük,hogy amikor ő dolgozik 24 órát,akkor hazajövök,amikor 48at pihen akkor ott vagyunk,és hétvégén hazajövök. Ha ez így működne,akkor esetleg közös lakás.
2012. szept. 17. 14:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő mondta az albérletet,bár kb annyiba kerülne,mintha hitelt vennénk fel saját lakásra,és akkor az csak a miénk lenne,de azt meg korainak gondolom akkor lennénk másfél éve együtt.
2012. szept. 17. 14:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod lakhelyén lévő állandó munka mellett kétlaki életet élni?? Ez baromság. Ha elköltözöl otthonról,akkor véglegesen menj. Ez nem kollégium...Miért nem mentek albérletbe? Akkor mindkettőtök kirepülhet a családi fészekből is megtapasztalnátok,milyen a másikkal élni,nem csak 48 órán át.
2012. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a saját lakást dolgot meg a hitelt azért ne hamarkodjátok el. Tudod, lakva ismeri meg igazán az ember a másikat, és ha most egy ilyet a nyakatokba vesztek, 4 hónap múlva meg kiderül, hogy mégse működik, az elég bajos.


Meg hitelt se adnak csakúgy. Szóval én átmenetileg az albérletet mondanám, de ha a párod szüleivel jó a kapcsolat azt is meg lehet próbálni....

2012. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!