Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt,együtt élünk.Afrikai állampolgár és van egy gyermeke,amivel már az elején tisztában voltam.Csak később derült ki,hogy van még egy gyermeke,ugyanattól a nőtől.Mivel ettől a nőtől már van egy gyermeke és a családja igen jóba van vele,állandóan piszkálták,hogy vegye el feleségül a nőt,legyen házas.Ha nem teszi meg,többet nem akarják otthon látni.Ez valóban így volt,ugyanis szemtanúja voltam a családdal zajló vitáknak erről.Hát tavaly kiment haza 2 hónapra és elvette feleségül a nőt,miközben velem már 3 éve együtt volt.A nő amúgy tud rólam.Nagyon fáj hallgatni,mikor telefonon beszélnek vagy írogálnak egymásnak.Borzalmasan fáj(t),leírhatatlanul....akármikor úgy volt,hogy szakítunk ezen problémák miatt,többször járt a gondolatom öngyilkosságon.A cigit is miatta raktam le.Egyszerűen nem tudnék lemondani róla,így 4 év után sem.Két hete fény derült egy másik gyermekre is,ugyanattól az afrikai nőtől.Tisztában vagyok vele,hogy nincs jövője a kapcsolatunknak és akkor is tisztában voltam ezzel,mikor gumi nélkül szeretkeztünk.8 hónapos a kislányunk most.Nagyon szereti :)

Mit tennél a helyemben?Tényleg reménytelen szerelem?


2012. szept. 16. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha 8 hónapos kislányotok van,akkor hogy gondolkodhattál ez az öngyilkosságon?

Ha megölted volna magad a párod miatt.....mi lett volna a kisgyereketekkel?Rá nem is gondoltál volna?

Én még csak 15 vagyok,de most érzem hogy a leendő gyerekem mindennél fontosabb lenne,még életem szerelménél is. ő ott hagyhat,te is otthagyhatod,de egy gyerek...az más.

Na egyébként a lényegre térve már előbb léptem volna,miazmár hogy kiderül hogy van egy gyereke,még egy és még egy is.Meg még hogy feleségül is vette azt a nőt.Hát kapj a fejedhez.....

Szerintem a szerelem elvakít téged.....

2012. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nő ezt érdemli, aki nem éri be a saját fajával, edd meg, amit főztél!"


31/N


Itt nem a fajon van a hangsúly, hanem a cselekményeken...

2012. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

# 10 31/N válaszolóval egyetértek.


Annyival pontosítanám, hogy nem fajával hanem fajtájával. :)

2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Afrikai, eszak afrikai? Milyen vallasu?

En mar lattam ilyet. A legjobb baratnom pont azt tette anno, mint most Te!

Szerelmes lett egy azsai fiuba, lassan kiderult hogy otthon van csaladja.

De ugye a fiu itt el es nem szereti azt a not csak a csaladja miatt vette el es igazabol a baratnomet szereti.

Minden evbeb egyszer ment haza 20-30 napra, vagy ha valami kulonleges alkalom (eskuvo, temetes).

A baratnom 3 gyereket szult neki mig a kinti no is 5 ot. Mindket no tudott a masikrol es valahogy megbaratkoztak a gondolattal. Majd 15 evig eltek igu, aztan a ffi egyre tobbet es hosszabb ideig ment haza ( annak ellenere hogy mindig mondogatta hogy itt Mo. on akar elni).

Mar lassan 3 eve hogy vegleg haza ment es a lany 2 gyerekkel maradt egyedul, mert a nagylany kiment az apja utan...

Az en velemenyem a Te kapcsolatodrol:

Orulj amig itt van veled, mert majdnem biztos hogy haza megy egy nap es te egyedul maradsz a gyerekkel.

2012. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...a feleségének akkor született gyereke, amikor már ti is együtt voltatok?


Családot alapított a világ másik felén, te meg itt várod, hogy veled legyen együtt? Ilyen van??

2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem-nem.Kicsit összekavartam a dolgokat,mikor megszerettem volna fogalmazni a mondanivalómat.Szóval a kapcsolat elején már tudtam egy gyermekről,viszont a második gyermekre két hete derült ki.Most három gyermeke van a miénkkel együtt,ha minden igaz.Igazatok van,el kellett volna hagyjam a házasság után,de egyszerűen nem tudtam,most sem tudnék lemondani róla,ezek ellenére sem :(

Így egy baba után eszembe sem jutna véget vetni az életemnek,de ezelőtt megfordult a fejemben,mikor rossz idők jártak,persze terhességem előtt. Amúgy nigériai állampolgár.

2012. szept. 16. 21:23
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nos, lehet, hogy én nem vagyok valami toleráns ember, de az biztos, hogy kiraktam volna, amit megtudtam volna, hogy azt a nőt akitől gyereke van feleségül vette, mikor velem meg már x ideje együtt van.

oké, lehet, hogy ezt azért tette, mert ez volt az egyetlen megoldás ahhoz, hogy ha hazalátogat, akkor továbbra is láthassa az ottani gyerekeit, de akkor meg belé szorulhatott volna annyi becsület, hogy nem "hülyít" téged tovább.

az, hogy szültél neki, hát te tudod, én biztos nem lettem volna rá képes, hogy ezek tudatában még szüljek is neki.

ha te tudsz az ltalad szeretett emberen "osztozni" mással ilyen téren, akkor hajrá! csak nehogy pár év múlva legyen még valaki akinek gyereke van tőle.

2012. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*általad
2012. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már ott elég lett volna, hogy "Drágám, haza ugrok Nigériába, elveszem gyermekeim anyját, mert mindenki úgy akarja, aztán jövök és boldogan élünk..."

Tudod hova menjél és kit vegyél el.... vagy ott maradj vagy velem... de ez így nem okés. :(

2012. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett vele maradni.
2012. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!