Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt,együtt élünk.Afrikai állampolgár és van egy gyermeke,amivel már az elején tisztában voltam.Csak később derült ki,hogy van még egy gyermeke,ugyanattól a nőtől.Mivel ettől a nőtől már van egy gyermeke és a családja igen jóba van vele,állandóan piszkálták,hogy vegye el feleségül a nőt,legyen házas.Ha nem teszi meg,többet nem akarják otthon látni.Ez valóban így volt,ugyanis szemtanúja voltam a családdal zajló vitáknak erről.Hát tavaly kiment haza 2 hónapra és elvette feleségül a nőt,miközben velem már 3 éve együtt volt.A nő amúgy tud rólam.Nagyon fáj hallgatni,mikor telefonon beszélnek vagy írogálnak egymásnak.Borzalmasan fáj(t),leírhatatlanul....akármikor úgy volt,hogy szakítunk ezen problémák miatt,többször járt a gondolatom öngyilkosságon.A cigit is miatta raktam le.Egyszerűen nem tudnék lemondani róla,így 4 év után sem.Két hete fény derült egy másik gyermekre is,ugyanattól az afrikai nőtől.Tisztában vagyok vele,hogy nincs jövője a kapcsolatunknak és akkor is tisztában voltam ezzel,mikor gumi nélkül szeretkeztünk.8 hónapos a kislányunk most.Nagyon szereti :)

Mit tennél a helyemben?Tényleg reménytelen szerelem?


2012. szept. 16. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly visszament a családjához és feleségül vette a gyerekei anyját. Neked mar itt lepned kellett volna es hagyni az egészet.

Nem értem hogy tarthatott meg mindig ez az egész kapcsolat köztetek ugyanezek...vagy miben reménykedtél, hogy majd téged is feleségül vesz másodiknak?

2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én harcolok a nők fizikai és lelki bántalmazása ellen. Sokan mondják, hogy ezek a nők maguknak keresik a bajt és megérdemlik. Te erre tökéletes példa vagy, már bocs.


A "párod" feleségül vett egy nőt miközben veled járt?

Szép lassan bevallotta hogy hány gyereke van? Mennyi lesz még? Hány évesek? Ezek után még szültél is neki? Hát tudod mit - megérdemeled.


Elhiszem, hogy szereted, de ő téged biztos nem :-(

2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan kérdezed tolunk hogy ez reménytelen szerelem?

Ha annyira szerelmes lett volna beled nem csinálgatott volna gyerekeket melletted meg ment volna vissza megházasodni......

2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem szerintem hanem kapcsolatfüggőség.

Amikor elvette a gyerekek anyját, már akkor úgy otthagytam volna mint Szent Pál az oláhokat!


Szerintem hagyd el, mert nem lesz jó vége.Téged nagyon durván kihasználnak!

2012. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az afrikai állampolgár? :/


Egy afrikai ország állampolgára, vagy van már Afrikai Unió? :/

2012. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

na pont ezért nem kezdenék semmilyen külföldivel, pláne nem ennyire eltérő kultúrájú, bőrszínűvel.


komolyan léteznek ennyire naiv emberek? sajnálom a gyerekedet...

2012. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ha te ezek után szóba állsz vele, akkor nőnek nem nevezlek, hanem egy tartás nélküli semminek.
2012. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Ja hogy közös gyerek is van? Jesszusom, te milyen sötét nő vagy! Úristen, már szavakat sem találok...
2012. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező az nem nő, hanem egy nőstény állat.

A kettő között nagy különbség van, kulturális tekintetben!

2012. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Minden nő ezt érdemli, aki nem éri be a saját fajával, edd meg, amit főztél!


31/N

2012. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!