Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibaja van anyámnak? Nem...

Mibaja van anyámnak? Nem lehet beszélni vele

Figyelt kérdés

Napok óta nem lehet hozzá szólni mert egyből leordít mindenért és veszekszik. Pl ma is megkérdeztem h nem látta-e a nadrágomat erre elkezdett kiabálni mintha kitudja mit mondtam volna. később elkezdett velem veszekedni és mondtam hogy fogja be mert nem mi tehetünk róla, hogy rossz kedve van. Ezt csinálja az öcsémmel is de már nagyon idegesit. Ha kedvesen hozzá szólok akkor is bunkón válaszol, már apámat is zavarja, minden nap összevesznek. Régebben nem ilyen volt, tök kedves volt meg minden. mi a baja? hiába kérdezem meg nem válaszol.

22/F


2012. szept. 15. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjátok el Anyukádnak, hogy hogyan viselkedik, mert lehet, hogy Ő észre sem veszi és hogy Titeket ez nem jól érint. Lehet, hogy orvosi segítségre vagy nyugtató szedésére volna szüksége. Sok sikert!
2012. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg történt valami rossz dolog vele az elmúlt pár napban, amiről nem akar beszélni.
2012. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor ne velünk veszekedjen már.
2012. szept. 15. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

változó kor...

Elbanyásodási időszak :-S

2012. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!