Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, Ti mindent meg...

Feleségek, Ti mindent meg tudtok beszélni a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Munka, szex,szerelem, családdal,gyermekekkel kapcsolatos dolgok?

Én jelenleg gyesen vagyok,s igazából nem nagyon tudok beszélgetni a férjemmel, ami tudom,hogy nagy baj, de nem tudok mit csinálni. Szeret, mindent meg kapok tőle (érzelmileg,testileg)de nem tudunk beszélgetni. Ha problémám van, és meg szeretném Vele beszélni,rendszeresen vitába torkollik. Ha beteg vagyok, a fejemhez vágja, hogy milyen szerencsétlen vagyok,hogy mindig minden kínom van. A bevásárlásnál elment pénzért is reklamál állandóan, pedig ami úgymond extrának számít az a gyereknek egy rudi,meg neki az energiaital. Azon kívül semmi extrát nem veszek,de nem tehetek róla,hogy minden ilyen marha drága. Néha már csak hallgatok,és bólogatok,s ha megkérdi mi volt ma, akkor csak annyit mondok semmi extra, mert úgy is vita lenne csak belőle. Hétvégén meg ez volt: Ült a gép előtt, s lementett valami képet, és nem tudta,hova lett, kérdezte Tőlem,hogy "Anya most mi van???-kérdem mivel mi van?-eltelik fél perc és tovább szajkózza: na most mi van?? Anya! -én meg mivel mi van, mondd már meg légy szíves,mi a gond (pont főztem,s nem tudtam odamenni)-fél perc múlva oda megyek, s kérdem: Mi a baj? erre ő: "Mi a faszt pofázol már????"-sarkon fordultam és nem szóltam hozzá onnantól kezdve,amin persze még dühösebb lett... este leültem,hogy megbeszéljem vele,hogy rájött e mi volt a "Kínom",-persze nem... és elmondtam,hogy nekem ez baromi rosszul esett,de még ő sértődött meg... Na kinek hogy megy a "beszéljük meg" dolog?


2012. szept. 11. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

"Szeret, mindent meg kapok tőle (érzelmileg,testileg)"


és


"erre ő: "Mi a faszt pofázol már????""


Nincs itt valami ellentmondás?! Akit szeretek, azzal nem beszélek így...

2012. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Mi meg szoktunk mindent beszélni. Most vagyunk egyutt 6 és fél éve, 2 éve házasok vagyunk, van egy másfél éves lányunk és 5 éve élunk egyutt. Gyerekfelugyelet is felváltva megy, mert mind a ketten dolgozunk. Nagyobb kiadást mindég megbeszélunk. A héten is leultunk megbeszélni, hogy 2 hegezebb honap jon ránk, mert váratlan kiadásaink lettek. Minden családban van veszekedés, de egyikunk sem eged meg magának olyan hangot mint a te férjed. Ha nekem egyszer is ilyet mondana, biztosan pofán vágnám.
2012. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Na így kezdődik minden, aztán jön a válás! Mert sok nő nem tűrné el az ilyen hangnemet! De egynek sem kell eltűrni!!!!!Faragatlan tuskó fas.fej a párod, ha haragszol is érte! Én ffi létemre az ilyennek letépném a fejét ha ilyen hangnemben szólna hozzám! A szarjankója!
2012. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez alapján én nem tudnám kijelenteni azt, hogy érzelmileg mindent meg kapsz tőle...

Itt nem is az a fő gond, hogy nem tudtok beszélgetni(ami amúgy sok kapcsolat halálát jelenti), hanem hogy úgy beszél veled, mint a kutyával.

2012. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
első akkor javítom magam :Eddig nem voltak gondok, megkaptam tőle mindent...
2012. szept. 11. 11:04
 6/17 A kérdező kommentje:
kedves 3as ffi ember :D nem,nem haragszom érte,s bocsánat, felesége létemre,szoktam én is így gondolni mostanság...
2012. szept. 11. 11:05
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Tehát mostanában kezdett így beszélni veled? Eddig minden rendben ment? (kommunikáció, tisztelet, normális emberi hangnem?)
2012. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen, eddig minden ok volt. Viták voltak,mert hol nincsenek? De tudtunk beszélgetni, érdekelte mi van velem,meghallgatott,segített...mostanság, kb 3 hete,egy hónapja ilyen...
2012. szept. 11. 11:11
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Hány éves a gyerek? Az ágyban minden rendben van? Munkahelyi gondjai nincsenek? Lehet naív vagyok de ülj le vele és mondd el neki azt amit nekünk most leírtál. Lehet, hogy megint összevesztek, de hátha rendeződnek benne a dolgok, hátha átgondolja és megpróbál másképp viselkedni. Ha fontos Neked, próbáljatok meg párterápiára menni. Egy próbát megér!


20/L

2012. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez nem szeret téged, már ne is haragudj....

Ha a vásárlásnál reklamál, add oda neki a pénzt, menjen ő vásárolni, majd megtudja, hogy alig vesz valamit, máris háromezret fizet stb. Ha beteg, vágd te is a fejéhez, hogy szerencsétlen, csak itt fekszik és nem csinál semmit. Sajnos más egyebet nem nagyon tudsz, mert ha valaki ahhoz buta, hogy felfogja, nem viselkedünk így azzal, akit elvileg szeretünk, akkor hiába szajkózod neki, hogy nem így kéne viselkednie.

Egyébként mi igyekszünk mindent megbeszélni, de nem mindig megy, sokszor baromi nehéz, de muszáj rávenni magunkat, mert a tüske csak gyűlik.

2012. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!