Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családokban is van ijen?...

Más családokban is van ijen? Nincs kedvem kimozdulni nem mosakodok semmit nem csinalok csak fekszem. Ferjem föz és őt nem zavarja a dolog

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem menj orvoshoz,lehet lelki bajod van. Engem 5x műtötttek gerincre és nincs jó kilátásom,pedig még 40é sem vagyok. Depis is szoktam lenni,néha meg akarok halni,mert már örökké fájok és stb...

DE: ápolt vagyok, igyekszek mindent megcsinálni,pedig sokszor fetrengek a fájdalomtól. Ezen szoktunk veszekedni is, mégis így jó a lelkemnek. Jó tudom ez sem normális,valószínűleg emiatt is jönnek a bajok,de ez van ilyen vagyok. Tudod,adni akarok a családnak mindent és nem akarom terhelni őket. Pedig szidnak emiatt. Szóval,nem értem hogy hogyan érzed magad így Nőnek? Nem bántlak,csak kérdezem. Igaz,királynő v.ok itthon,de vannak dolgok amitől a Nő igazán Nő.

2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17es. Nem, valószínűleg a válaszolók többségének nincsen fogalma arról amit írtál, még szerencse. Aki ilyet ír, az beteg és keressen orvost. De a kérdezőt nem láttam ilyeneket írni mint amit Te írtál. Másnak is vannak nagyon rossz napjai, nekem is volt már, hogy nem volt semmihez kedvem, de ez nem tartott tovább 1 hétnél. Rájöttem, hogy ez így nem normális és felpörögtem. DE én is ismertem olyat aki, 50 évesen már majdnem, hogy temette magát, semmit nem csinált, otthon kosz volt, por, nem fürdött rendesen. Pedig semmilyen problémája nem volt, egyszerűen kényelmes volt egész nap tv-zni.
2012. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére iJen nincs.Szerintem menj el pszichológushoz,mert ez nem normális dolog.
2012. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia Büdös,

Ha komoly a kérdés… akkor depressziós vagy! Kelj fel és menj dokihoz, mert a férjed fog menni, de nem dokihoz és haza sem megy már…

2012. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!