Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családokban is van ijen?...

Más családokban is van ijen? Nincs kedvem kimozdulni nem mosakodok semmit nem csinalok csak fekszem. Ferjem föz és őt nem zavarja a dolog

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A ferjem dolgozik néha ráveszem magam arra hogy elmegyek tornazni mert oktoberig ervenyes a berletem.ma is terveztem hogy megyk de nem volt kedvem megsem kimozdulni hideg is van minden összejött.

Tulajdonképp azért tettem fel a kérdést mert nem érzem normálisnak a helyzetet ahogy erzek hogy nem erdekel semmi nem csinalok semmit es szeretnem tudni masok is vannak e igy.

A férjem az dolgozik .

Olyanokon agyalok hogy mi lenne ha teszteket csinalnek hogy mennyi ideignem mosok hajat es mikortol latszik meg ilyenek meg hogy nem költök kajára és meddig birom csak azt eszem amit ferjem oz es mennyi pénzt tudok összegyüjteni

2012. szept. 14. 19:09
 12/24 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez?
2012. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom de már elég régóta
2012. szept. 14. 19:34
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy,fordulj orvoshoz,ez nem normalis.

Kimozdulni en is egyre ritkabban szeretek, de megyek, mert muszaj.

Miert nem dolgozol?

2012. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ház ez nem is normális. De ha neked ez jó, hogy ennyi az életed, erre pazarlod el akkor hajrá. Bár a helyedben, később nem csodálkoznék majd azon sem ha elhagy a férjem egy igényesebb nőért. Hány éves vagy 80?
2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:41!


Attól még, hogy valaki egész nap nem csinál semmit attól még verejtékezik. És bizony elég kellemetlen tud lenni a testszag ... Főleg nyáron, ebben a melegben mert még mostanában is elég meleg idők voltak. De ez kamu kérdés...

2012. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kamu?!

Van nektek halvány fogalmatok arról, milyen az amikor az életkedved egy nagy NULLA?Amikor rohadtul nem érdekel, hogy mit muszáj és mit nem, mert csak egy vágy, egy gondolat van a fejedben:meghalni, de sürgősen!Amikor nem érdekel ki mit tesz, ki mit mond vagy gondol körülötted, mert úgyis minden mindegy.Amikor enni, inni sincs kedved, pedig érzed az éhséget.Amikor késsel vagdosod magad, csak azért, hogy egyáltalán ÉREZZ valamit...mindezt hónapokon át.


Fogalmatok sincs róla milyen érzés...-tisztelet a kivételnek.

Soha ne is kelljen megtapasztalnotok milyen ez.Soha!


Kedves kérdező, fordulj orvoshoz.Ez csak rosszabb lesz, ha valaki nem segít rajtad!


Egy lábadozó depressziós.

2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
te depressziós vagy, fordulj pszichológushoz, olyanhoz, aki beszélgetős vagy hipnoterápiát tart, mert az beválik. nekem is bevált és azóta tökjó életem van, hidd el, megéri! ne így éld le az életed...
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Miért lenne kamu?!

Van nektek halvány fogalmatok arról, milyen az amikor az életkedved egy nagy NULLA?"


Igen, igen. Csak a GyK tartja benne a lelket...

2012. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sokszor életkedvem de ez nem egyenlő azzal, hogy igénytelennek is kell lennem és nem fürdök napokig mert mégis minek? úgysem csináltam semmit...
2012. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!