Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni, hogy ne...

Lehet valamit tenni, hogy ne zsigerelje ki szüleimet?

Figyelt kérdés

Testvérem 25 éves, nem dolgozik-volt melója, de mivel nem járt be kirúgták-, otthon lakik szüleimmel, de még az otthoni munkában sem segít. Ezt úgy kell érteni, hogy még a saját dolgait sem mosogatja el. Amikor volt munkája, sem szállt be a rezsibe, ételt sem vett soha-de azért pattogott, ha nem volt választékos heti menüje. Soha nem köszön meg semmit, nem vesz senkinek soha semmit, még anyák napján sem köszönti fel anyut.

Mindenkit hülyének néz, a munkahelyére például azért nem járt be, mert kevesellte a 90ezer forintos fizetést-napi 5 órás melóért. Iszonyatosan el van telve magától, egyszer úgy fogalmazott, hogy ő egy civilruhás rocksztár.:>>

Tudom, hogy szüleim tehetnek róla részben, elkényeztették nagyon, mindig óvni kellett az "öcsikét", de nem szeretném, hogy a jólelkűségük miatt kihasználják őket.


Legutóbb arra akarta őket rávenni tetsvérem, hogy adják el a házat, a kertes házat, amiért megdolgoztak, szépítgettek évtizedeken át. Csak mert neki kellett volna a pénz, hogy kiutazhasson külföldre-mert szerinte ott majd aranyélete lesz.


Lehet ilyenkor valamit tenni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2012. szept. 13. 10:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok a válaszokért, tanácsokért!

Jó volt kiírni magamból.

A cuccaim nagy részét már elhoztam otthonról, amikor kiderült, hogy tesóm eladta a haverjának az egyik kabátomat. És ezért kb. megdicsérte apám, hogy milyen talpraesett. Na mindegy. Durva, de már egyáltalán nem érzek iránta szeretet.

2012. szept. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!