Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a hajszinezésre? 16L

Figyelt kérdés

barna színből világos barnát szeretnék.

fizetniük sem kell, dolgoztam a nyáron, tudnám magamnak venni.


2012. szept. 1. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor leültél velük erről beszélni mit szóltak hozzá? :) Milyen érveket hoztak fel ellene, ami miatt egyáltalán nem engedik?
2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
elmész egy boltba veszel egy hajfestéket befested a hajad és ha meglátják nem tudnak már vele mit csinálni!:D nekem se engedték elsőnek a tetkót:D elmentem emgcsináltam és hát nemtudtak már mit csinálni:D
2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azt, hogy iskolaban biztos nem engedik.

ez nem igaz, sokan csinaljak es semmit nem szolnak.

2012. szept. 1. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy az iskolában nem festik a hajukat lányok -.- Vidd el őket évnyitóra és majd meglátják, hogy kb minden 3. lánynak festett a haja.
2012. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy festeni vagy színezni szeretnéd-e a hajad, de ha festeni, akkor inkább a színezés legyen az első. Mármint a szüleid miatt, tekintve, hogy nem engedik. Megpróbálhatod meggyőzni őket azzal, hogy a színező az pár mosás után kikopik és hogy akkor ha esetleg nekik is tetszik, akkor rendesen festenéd is. Én is így kezdtem, hogy festeni szerettem volna és nekem anya mondta hogy mi lenne ha előbb színező lenne. A világosbarna seszínű hajamat szerettem volna csokibarnára festeni. Látta, hogy jól áll, meg igazából jobban illik hozzám mint az eredeti és így megengedte, hogy rendesen is festessem a hajamat. Azóta meg egyébként ő festi, mert drága a fodrász, vágni meg nem kell a hajamat.
2012. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a bajuk,hogy ha egyszer befested onnantól nincs megállás.

Most lehet még tudod fizetni,de évközben úgyis nekik kell majd.

Mellesleg barnából nem tudsz világos barnát elérni színezővel,csak szőkítővel.És onnantól már macerás a dolog...

2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én 13 évesen vettem festéket és befestettem a hajam. Semmi gond nem volt. Persze nem tetszett otthon, de hát... ez csak hajfestés, semmi nagy dolog.
2012. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Régen nekem sem engedték hogy befessem a hajam, nekem szőkés barna a hajam és feketére akartam festeni. Mivel nem engedték ezért szőkére festettem xD Észre se vették -.- Aztán egyre világosabb árnyalattal festettem.

Anyának még most se tetszik hogy festem a hajam, most már sötét barna, de hát nem tud vele mit csinálni

19/L

2012. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Veszel egy doboz festéket és mikor nincsenek otthon befested. Mire hazamennek már nem tudnak veled mit kezdeni, gondolom kitépni nem fogják a hajad. Ez akkora baromság amúgy, hogy az iskolába nem engedik. Az én osztályomban (most ballagtam gimiből) 16 lány volt és 16-nak volt festve a haja, de legalább melírozva. És ez más osztályokban is hasonló volt. Nem királykékre meg bohócpirosra volt festve senkinek, csak szőkéből barnára, barnából feketére, nekem meg ugyanolyanra mint az eredeti színem, csak az eredeti hamvas barna, ez meg vöröses kicsit, de amúgy nem lett se sötétebb, se világosabb, csak utáltam, hogy szürkének tűnt a hajam, ez sokkal élettelibb.
2012. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem még anyum ajánlotta fel a színezőt.

Nem roncsolja annyira a hajat,mint a festék,és hamarabb ki is kopik.Nekem kétszer volt befestve és annyira jó puha lett utána a hajam. :)

2012. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!