Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a hajszinezésre? 16L

Figyelt kérdés

barna színből világos barnát szeretnék.

fizetniük sem kell, dolgoztam a nyáron, tudnám magamnak venni.


2012. szept. 1. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Titeket is jól megneveltek válaszolók.. Legalább ha hülyék vagytok.ne osszátok...

Annak a válaszolónak meg csak gratulálni tudok amelyik 13 évesen csinálta amit mondot...

Nem igaz hogy a mai szülők nem.tudnak gyereket nevelni...

2012. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De ez miért lenne hülyeség? Ez csak hajfestés, ember! Nem tetoválás, piercing, vagy valami visszafordíthatatlan, örök életre szóló dolog. Hajfesték. Kikopik, lenő, akármikor festheti másmilyenre, akár vissza az eredeti színére. Én meg azt nem értem, miért nem lehet 2012-ben úgy tekinteni a hajfestésre, mint pl. arra, hogy ma göndörítem a hajam, vagy kivasalom. Semmivel sem károsabb, rosszabb, elítélendőbb. Akár 13 évesen, akár 70 évesen. Jönnek sokan a hülyeségükkel, hogy "juj, hogy tönkre teszi a hajat jaj jaj...". Hát ha tönkre teszi, tönkre teszi, majd tanul az illető a hibájából és legközelebb jó minőségű festéket vesz, ami nem teszi tönkre a haját. Vagy a fenékig érő haját vállig érőre vágatja, aztán kesereg egy hétig, és megy az élet tovább. Annyi idióta áll úgy a festéshez mint te, mintha valami szentségtörés lenne...
2012. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

a világosítás hülyeség volt, azt mondták, be se fogja.

úgyhogy inkább sötét barnát választok.

megveszem, aztán majd lesz valami.

annyira nem zárkóznak el, az én hajam. csak hallgatnom kell a szentbeszédet, meg hogy az iskolában tilos....

egy barátnőmnek piroshaja van, kék és zöld csíkokkal, már 8. óta

más is festi a haját, nem tilos...:)

2012. szept. 3. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!