Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Maradnátok...

Ti mit tennétek? Maradnátok vagy mennétek?

Figyelt kérdés
Van egy párom, jövőre fogunk összeházasodni. Neki és a családjának van családi vállalkozása, én is ott dolgozom már. Mondjuk úgy,hogy nekünk a cég dolgaiba nem sok beleszólásunk van,csak dolgozgatunk,mindent a sógorom és sógornőm intéz, a pénzekbe se nagyon látunk bele. Ráadásul a sógornőm is elég furkálódós. Após és anyós mondjuk mindig mellettünk áll ha elszabadulnak az indulatok. Ez az egy a szerencsénk. A másik van egy alkalmazott aki a cég indulása óta ott van, azt hiszi neki mindent szabad, csesztet mindenkit, furkálódik,stb. Ha nagyon nagy a harc persze le van állítva. Csak engem meg a páromat csesztet, na meg egy másik valakit, de ő nem családtag csak ismerős. Ha nagyon rosszul érezzük magunkat, akkor kitálalunk, olyankor após leállítja, ő a nagyfőnök azért, tőle azért ő is tart. Már olyan szinten vagyok most, hogy inkább elmennék egy másik országba is akár, csak ezt ne kelljen évekig tűrni. Párom mellettem áll mindenben, bármire is kerül a sor. Ja időnként jobb a helyzet, meg mindenki mondja,hogy ne foglalkozzunk azzal a sz.rkavaróval, de egyszerűen nem lehet nem észrevenni, amikor mindig azt keresi mikor kit feketítsen be, főleg, hogy a párom is tulajdonos,csak őt nem tekinti annak. Mit tennétek? Ha nem érthető kérdezzetek, csak segítsetek mit tegyek, hogy valami változzon!

2012. szept. 11. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14.08: ja, az más. Fussatok, fussatok. Viccen kívül. Ilyen körülmények között sajnálni fogjátok, h maradtatok.
2012. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!