Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám ezt helyre?...

Hogy hozhatnám ezt helyre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Férjemmel tegnap nagyon összevesztünk valamin. Igazán nem kettőnkkel kapcsolatos,de most ennek köszönhetően egyáltalán nem beszélünk. A helyzet az,hogy van egy 10 éves öcsém, akivel sok a gondunk.Mi külön lakunk a szülőktől és akármikor eljön hozzánk a másik tesómmal (ő 18 éves), akkor vagy a hűtőbe néz körül, vagy a kisfiunkkal szétdobálnak mindent.Sokszor megkérdezés nélkül kapcsolja be a gépet,nem baj ha gépezik,de kérdezné meg.Tegnap ovis szülői értekezletre mentem. Férjem volt otthon a kisfiunkkal. Alig hogy elmentem jött a két tesóm. A nagyobbik vette át a fizetését ott ahol férjem dolgozik.Mivel a munkahely tőlünk 2 percre van,így bejöttek. Férjem elmondása szerint a kisebbik öcsém a kisfiunkkal az egyik szobát teljesen felfordították. Majd minden ruhánk (eladó ruhák,abba a szobába nem igazán járunk) a földön a szatyrokból kidobálva.A konyhába az összes újság a földön ledobálva. A gépet férjem kikapcsolta,mert már úgysem gépeztünk volna tegnap, erre a tesóm bekapcsolja megkérdezés nélkül. Ha szomjas kiszolgálja magát, ami nem baj,de a limonádéhoz nem kell fél pohár cukor. Nem szoktunk pocsékolni,ezt otthon sem teheti meg.A szúnyoghálós ajtót majdnem tönkrevágták.Nem értem miért ilyen, mert egy okos gyerek, kitűnő tanuló,de ha rászólok semmi értelme.Ugye én nem voltam itthon.Férjem mondta el, meg hát elég volt szétnéznem. Most férjem azt mondja,hogy ő unja,hogy neki nincs beleszólása semmibe se, és ez az én hibám,mert miért nem beszélgettem el a szüleimmel.Elismerem,hogy hibás vagyok,tegnap mondtam is tesómnak ( a nagyobbiknak), hogy azért a kisebbikkel mi a gondom,amit ő is megértett.Hallotta is férjem,mégis megharagudott és elment inni.Nem rugott be.Pár sört ihatott. Mi nagyon jól meg vagyunk,mindenbe számíthatok a férjemre, más vitánk nincs. Mit tehetnék?Jogosan haragszik rám?Azóta sem szól hozzám,csak azt mondja,hogy hagyjam békén.
2012. szept. 11. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a problémát? Amúgy meg kell értetni a gyerekekkel, hogy ha a férjed van otthon akkor Ő a főnök és az van amit Ő mond, ha nem tetszik akkor el lehet tolni a biciklit. Ennyi.
2013. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!