Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rokonotok kedvéért csatlak...

Egy rokonotok kedvéért csatlakoznátok egy "átverős" munkához?

Figyelt kérdés
Röviden: Be kell fizetni kb 15 ezer forintot, és aztán 2 embert kell még becsatlakoztatni ebbe a közösségbe. Ha ez megvan, adnak elvileg kb 50 ezret. Lehet választani hogy visszük-e a pénzt, vagy hozunk még X embert, és akkor növekszik a pénz. Azt hangoztatják hogy "Ez a közösség azért jött létre hogy segítsük egymást", nekem ez lehúzás szagú, de próbál meggyőzni a tesóm. Mit tennétek?
2012. szept. 10. 23:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

20:

Akkor a ti barátságotok nem igazi barátság. Nekem volt olyan barátom, aki már azért nem barátom, mert megmondtam neki a véleményemet, míg volt olyan, akinek szintén megmondtam, és ez nem okozott problémát, sőt. Úgy gondolom, ha valakinek megmondom a véleményemet, és emiatt nem lesz többé a barátom, az nem is volt az.

2012. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2012. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

21

Ez nem ilyen egyszerű. Rossz passzban volt, segítségre szorult, sikerre, pozitív élményre volt szüksége. Ezt tudtam ezzel megadni neki. A barátságnak és neki is jót tett. Néha kell ilyen is egy barátságba (vagy akár egy rokoni kapcsolatba).

2012. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

23:

És a pilótajátékban/MLM-ben való sikere az segített neki? Ez kicsit olyan, mint ha az alkoholba vagy szerencsejátékba fojtaná valaki a bánatát, szerintem.

2012. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Senki kedvéért sem csatlakoznék ilyen munkához. A piramisjáték törvénybe ütköző dolog, az egyetlen hasonló legális "munka" a tőzsdézés. Ilyenbe eszedbe ne jusson részt venni. Ha megtudnám hogy egy ismerősöm ilyenbe van, úgy jelenteném fel mint állat. Ráadásul ezzel nem fogsz pénzt keresni sem, ilyen szempontból is hülyeség. Az a 10 ember gazdagodik meg belőle aki kitalálta és van sok hülye akik követik.
2012. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!