Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rokonotok kedvéért csatlak...

Egy rokonotok kedvéért csatlakoznátok egy "átverős" munkához?

Figyelt kérdés
Röviden: Be kell fizetni kb 15 ezer forintot, és aztán 2 embert kell még becsatlakoztatni ebbe a közösségbe. Ha ez megvan, adnak elvileg kb 50 ezret. Lehet választani hogy visszük-e a pénzt, vagy hozunk még X embert, és akkor növekszik a pénz. Azt hangoztatják hogy "Ez a közösség azért jött létre hogy segítsük egymást", nekem ez lehúzás szagú, de próbál meggyőzni a tesóm. Mit tennétek?
2012. szept. 10. 23:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Én ilyenben nem vennék részt, akárki is kérjen meg rá. Csinálja maga, még örüljön, ha nem jelentem fel!
2012. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy piramis-hálózat. Eszedbe ne jusson belépni. Hülyeség az egész. De biztos nem adnak 50 ezret, hiszen te meg a két hozott embered is 3*15=45 ezret ad be.
2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Ez színtiszta pilóta játék... hamar be fog dőlni. És igen, sokan, sok pénzt fognak veszíteni, ha olyan marhák, hogy egy fillért is beleölnek.... meg kéne már tanulni, hogy nincs könnyű pénz a bankrabláson, és lottóötösön kívül. csak a bankrablást bünteti a törvény. mint ahogy a pilótajátékot is.
2012. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
NEM!
2012. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
kamu. mint a többi.
2012. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Üzletben nincs család, nincs barátság, csak TE, téged pedig lehúznak tizenöt ezerrel, hacsak nem ismersz két palimadarat, akit holt biztos, hogy meg tudsz fűzni. BTW szerintem van, aki már a feljelentést írja ellenük...
2012. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Sem idegen sem család kedvéért nem hagyom magam átverni. Nem is értem.
2012. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 SzilKa ***** válasza:
98%
Senki kedvéért nem lépnék be, s a rokonomat is próbálnám lebeszélni erről a baromságról. Gyűlölöm az ilyen pilótajátékokat.
2012. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
piramis. semmi pnzért nem csatlakoznék. rokonnak is tudni kell nemet mondani, ha hülyeséget kér :)
2012. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, nem vagyok hajlandó senkit se tudatosan átverni, és egyetlen rokon se kérheti, hogy áldozzam fel érte a becsületem.
2012. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!