Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ereztetek mar ilyet?

Ti is ereztetek mar ilyet?

Figyelt kérdés

Talan butasag... ma rendbe tettem a dvdket, es sok talan szaz db kozott megtalaltam a parom elso eskuvojerol a dvdt.

Annyira boldognak latszott, es feltekenyseget ereztem... igen talan butasag mert az mar a mult.

Amikor talalkoztunk, mar 7 eve, megmondta hogy nem szeretne meg egyszer meghazasodni. Akkor en ezt elfogadtam, de ma megis az jutott az eszembe hogy az a lany mivel volt jobb nalam hogy neki volt eskuvoje nekem meg nem lesz soha??


2012. szept. 10. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Annak a lánynak volt esküvője. És mire ment vele? Az akkori férfi, aki elvette, már egy másik nővel él. Irigyled tőle az esküvőt? Így is?
2012. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Istenem,ez nagyon rossz érzés lehetett!Megmondom őszintén,hogy sajnállak.Sajnálom,ami veled történt,de ha szereted a párod,akkor egy kicsit túl kell adnod ezen az érzésen.Nem tudod,hogy miért váltak el?Azt a dvd-t miért nem dobta ki a fenébe?Vagy miért nem adta vissza a volt feleségének?

Éreztem amúgy hasonlót.

2012. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat azt hittem azt irjatok hogy tiszta h.lye vagyok. koszi hogy nemm.

Nekem azt mondta hogy tul fiatalok voltak (20), es kozosen dontotek el 6 ev utan hogy kulon folytatjak.

2012. szept. 10. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez szörnyű érzés!!!!

Én is sokszor érzek ilyet.. a páromék a feleségével abban a házban életek, ahol most jelenleg többnyire tartózkodunk! A páromé a ház!

Eleinte sok tárggyal, dologgal találkoztam, amiről tudtam, hogy a volt felesége tulajdona, itt hagyta, nem volt szüksége rá vagy csak tudom, hogy ezt nő vásárolta dekornak, nem férfi!


Mai napig rossz! Ha mesél történeteket és ebbe ő is benne van, azt is utálom hallgatni!!!


Viszont szerintem a papír tényleg nem fontos, nyilván látta, hogy semmivel nem volt jobb tőle az életük és már nem tartja olyan fontosnak!

2012. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

A párod múltjára fölösleges féltékenynek lenned, de azt elhiszem, hogy rossz érzés volt látni a felvételt. Egy dolog tudni valamiről, és egy másik a saját szemünkkel is látni.

Esetleg újból felhozhatod az esküvő témát a párodnak (de csak ha valóban akarod, és nem pillanatnyi rövidzárlatról van szó a dvd megtekintése okán), talán azóta enyhült benne az ellenérzés. De ha továbbra sem akar újból házasodni, akkor ne bolygasd tovább, egy jól működő kapcsolat többet ér holmi lagzinál, papírdarabnál.

2012. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen sajnos. Szornyu erzes. Eleg egy fenykep, vagy ah mar mondtak egy tortenet amiben benne van barmi. :/
2012. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"az a lany mivel volt jobb nalam hogy neki volt eskuvoje nekem meg nem lesz soha??"


Váláskor a férfi jelentős vagyona a feleséghez megy,ezért

2012. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem talán, hanem tuti butaság. Az én jövendőbelim is elvált és egy tál popcornnal együtt néztük meg az esküvői DVD-t, eszembe nem jutna rosszul érezni magam, mert biztos vagyok a kapcsolatunkban. Kidobatni szintén nem jutna eszembe. Van önbizalmam, tudom, hogy az a házasság egy tévedés volt, a miénk pedig a legmélyebb szerelemből fakad.

Take it easy!


24N

2012. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!