Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet? (bőv. Lent)

Éreztetek már ilyet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap valami furcsa érzés tört rám. Elképzeltem, hogy úgy olvasok, hogy egy nagyon puha fotelben teát iszom, és egy pici erkélyen vagyok, épp hogy elfért a fotel. Ha felnéztem egy hatalmas erdőt láttam, természetesnek tűnt a hely.

Ahogy ezen gondolkoztam olyan szívmelengető érzés járt át, mintha legalábbis egy adag szeretetet kapnék, de nem tudom megmondani miért. Olyan "családias". Ti éreztetek már hasonlót, mikor bármire is gondoltatok?


2011. márc. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen.... nekem volt egy àlmom még kiskoromban, anyukàmról szólt..és volt alatta egy nagyon szép dallam amit ma se felejtek el ..


akàrmikor ha erre gondolok, olyan mint ha valaki ölelgetné a lelkem :)

2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Lényegében azt szerettem volna tudni, hogy ti milyen hasonló érzést éltetek át, és hogy miért tesz ez valakit mérhetetlenül boldoggá. Még várom a válaszokat! :)
2011. márc. 2. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolok, hogy egy angol mezőn sétálok, mellettem egy kastély, esőillat van és enyhén fúj a szél,olyan érzésem mintha a lelkem kinőné a testemet és közben valami meleg bizsergés fog el.
2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21:21-nek:

Ezt gyönyörűen kifejezted :) Én is valami hasonló dolgot éreztem :)

2011. márc. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!