Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet? Szerelem...

Éreztetek már ilyet? Szerelem gyaanus ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a nyaram nem ugy alakult ahogy terveztem, vége lett egy elég hosszu kapcsolatomnak(2é 8hó)exem féltékenykedett a ruhámat leribancozta stb..1.5évig megvezette a családom hazudozott..stb lényegtelen már vége

Viszont nem rég megismertem egy srácot, találkoztunk már 4xer nagyon szimpatikus nekem és helyes és rendes és tökéletes és mikor vele vagyok kb érzem h a torkomban van a szivem majd kiugrik a helyéröl és huh.még nem volt csók, mert mondtam neki, hogy nem akarom elkapkodni szeretném jol megismerni és teljesen egyet ért velemh ne legyen elkapkodás.ma és tegnap elmentünk biciklizni és sokáig kiültünk 1 tó parthoz, ma a ligetbe sokat beszélgettünk de hát én alig birok lenyugodni, egyszer mértem a pulzusom kb 120 volt és..hát néha azt hiszem h a szivem tul pörög.. ez egy szerelem kezdete? olyan rég éreztem ilyet h annyira feltölt boldogsággal h nagyon.. és nagyon szeretek vele lenni.amugy van vmi amivel lebirnám nyugtatni a szivem?:Settöl nem lehet bajom ugye?

elnézsét ha most itt leégetem magam


2010. szept. 5. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
:D igen szerelem. Szerintem csókolózzatok.
2010. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D de már majdnem volt csak még nem
2010. szept. 5. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, ne kapkodj! Annál szebb és értékesebb, minél többet vártok rá. Keresd előbb a mélyebb, lelki tartalmakat. Találj egyéni utat, nem kell föltétlenül társaidat, vagy regényeket, filmeket utánozni. Töltsél minél több időt a várakozás boldogságában.
2010. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okéé:D

jaj de én olyan izgatott vagyok h alig birok magammal=))

ksözi h irtatok

2010. szept. 5. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod:).Ez klassz érzés.
2010. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!