Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negatívan hatott valaha a...

Negatívan hatott valaha a párkapcsolatotokra az, hogy problémás számotokra valamiért a szexuális védekezés és esetleg a terhességről is más állásponton vagytok?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tisztán elmagyarázni a kesze-kusza kérdésem. Szóval, azért tettem fel a kérdést, mert problémám van ezen a téren. Mivel kiskorom óta egy betegségben szenvedek életem végégi gyógyszert kell szednem kétszer naponta, ami kizárja a fogamzásgátló szedését. A párommal csak óvszert használunk, de ő nem élvezi eléggé emiatt, persze szeret velem lenni, de egy 10-es listán nem tudja sosem elérni a 10-es szintet, mert hogy az ő szavait idézzem, mintha zokniban csinálná. Betetetni pesszáriumot meg nem szeretnék, mert hajlamos vagyok a fertőzésekre.

A kérdésem másik része a terhességre irányult, az szeretném tudni, hogy ti mennyire vagytok egy állásponton, ha netán megtermékenyülne a petesejt, de egyikőtök meg akarná tartani, a másik meg nem, akkor mit tennétek, szerintetek ezt hogyan kezelnétek, mi a megoldás? Azért is kérdezem, mert én 29 évesen nem annyira bánnám, persze nem teljesen adottak a lehetőségek és talán ezért hajlanék az abortuszra, de barátom szerint még egyáltalán nem állunk úgy anyagilag pl, hogy ezt be tudjuk vállalni. Bocsánat a komplex kérdésért, remélem ki tudjátok hámozni belőle a lényeget.



2012. szept. 9. 22:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
szerencsére ugyanazon a véleményen vagyunk, nem engedte, hogy fogamzásgátlót szedjek. neki sem kényelmes a "zokni", de miattam elviseli. Gyereket szeretnénk, ugyanúgy vélekedünk. Előbb - utóbb ezt meg kell beszélni.
2012. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

16-17-18-19; csak a 19. vette észre, hogy korábban már leírtam, hogy szerelmeskedést eleve csak akkor tartom helyénvalónak, hogy ha a viszony olyan, hogy ha jön a baba, azt örömmel fogadják.


A többiek is arra hivatkoznak, hogy önmagában egyik sem elég - ezt én is írtam, ezért javasoltam ezek KOMBINÁCIÓJÁT. A spontán peteérés hiába következik be, ha a beágyazódáshoz nem ideálisak a női szervezetben lévő hormonális körülmények; erre való a hormonszintmérés a Maybe baby készülékkel.


Nem hiszem, hogy egy elkötettetett ondóvezetékű férfivel hormonszintet is figyelve, és a felsoroltakból még egy módszert alkalmazva bárki szerint biztonságosabb módszer létezik.:)

Az is csúsztatás, hogy a tablettát meg az óvszert 100%-osnak kiáltjátok ki, pedig tabletta és óvszer mellett áldott állapotba került nőket is ismerhettek bőséggel, ahogy én is ismerek.


Csak magamat tudom ismételni: efölött az embernek nincs 100%-os hatalma.

2012. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"ÉS TE még mivel kombinálod a vasectomiát? Úristen, szerintem normális ember nem kéri ilyenre a párját, csak ha már van gyerekük és elég idősek ahhoz, hogy tudják, már nem vállalnak többet. PL. 45-50 évesen 3 gyerek után."


43 és 48 évesek vagyunk, és amikor megismertem, már el volt köttetve, magától csinálta, nem kérte senki.

2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Már önmagában is bullshit amit mondasz.

Már miért kellene más módon védekezni,ha a férfit nemzőképtelenné tették??

2012. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Megjegyzésül még annyit,hogy a gumi kiszakadhat,oké-na de fogamzásgátló mellett csak úgy eshetnek teherbe ha vagy rendszertelenül,vagy kihagyásokkal, vagy antibiotikumokat szedve,nem törődve mondjuk egy alapos hasmenéssel,esetleg rossz dokihoz mentek aki hasracsapás szerűen felírt egy nem nekik való gyógyszert.
2012. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Olvass utána!

Nem 100%-os az.

Írtam is.

Mindig olyan dolgot vetnek itt a szememre, aminek az ellenkezőjét írtam le. Most már nem ismételem magam.

Akinek szüksége van fg.-si módszerekre, már tud válogatni, átadtam mindent, amit akartam.


Hogy hogyan eshetnek mellette teherbe? Olvashattad, hogy hányan írták itt, hogy az általam felsorolt 5 védekezési módszert együtt alkalmazva (amely tartalmazza az elköttetést is) hány ismerősük esett teherbe..:D Szerinted?????????.....:)

2012. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Megjegyzésül még annyit,hogy a gumi kiszakadhat,oké-na de fogamzásgátló mellett csak úgy eshetnek teherbe ha vagy rendszertelenül,vagy kihagyásokkal, vagy antibiotikumokat szedve,nem törődve mondjuk egy alapos hasmenéssel,esetleg rossz dokihoz mentek aki hasracsapás szerűen felírt egy nem nekik való gyógyszert.

"


Ezt nagyon rosszul tudod, én 2 nőt ismerek, akik rendesen szedték, és mellett fogant meg a baba.

Ez az oldal is teli van ilyen sztorikkal.

Itt a statisztika:


[link]


A gumi meg nem kiszakadás miatt nem 100%, hanem mert egy együttlét során mindenhol összekenődhettek nemi váladékokkal még az aktus után, és már olyan kézzel fogod meg kívülről a gumit, ill. később odakenődhet a testetekről, stb.


Tudsz önállóan keresni a témában, roskadásig van a net infókkal ezen az oldalon is, százezerszer leírták, amikt én is, úgyhogy nem vagy infó nélkül, én abbahagyom. Szia.

2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Még ezt belinkelem:

Az óvszer hatékonyságát csökkentő tényezők

[link]

2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Bence_ ***** válasza:

Gyerek kérdésben azért legyetek egységesek. Ez az egy ami az egész életeteket meghatározza. Nem lehet kikapcsolni, elrakni, majd később.. stb.

Ha ebben különböztök akkor lépjetek.

Vagy összhang lesz vagy másik partner.

2012. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A spontán peteérés hiába következik be, ha a beágyazódáshoz nem ideálisak a női szervezetben lévő hormonális körülmények; erre való a hormonszintmérés a Maybe baby készülékkel.


Akkor mi van azokkal akik menzesz ideje alatt esnek teherbe?Gondolom baromira nem megfelelőek a körülmények,és mégis van ilyen nem kevés.


A Maybe baby nem egy megbizható eszköz,aki terhes akar lenni próbálkozhat vele,de fogamzásgátlásra használhatatlan.

2012. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!