Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen házasságról?

Figyelt kérdés

A férj külföldön dolgozik, a feleség itthon a 2 éves gyerekkel.

A feleség sokkal jobban érzi magát, amikor a férje nincs itthon. Nem csalja meg, de sokkal vidámabb, boldogabb. Amikor itthon van a férje, akkor őt mindig ki kell szolgálni, ahogy ez a kiutazása előtt is volt. A feleségnek ez nem jó, rájött hogy korábban is mennyire kihasználta a férje, mégsem lép.


Mit gondoltok erről? A véleményetek érdekel, mindegy milyen is legyen.


2012. szept. 9. 18:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Akkor utoljára: a nő nem függ anyagilag a férfitól. Ha így lenne, akkor én is csak tudomásul veszem ezt az egészet.

De így, hogy anyagilag sem szenvedne semmiben hiányt a fia és ő sem ha válnának, így nem értem mi tartja a férfi mellett.

2012. szept. 9. 19:43
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Attól,hogy kint dolgozik,még ha a családért is.Az nem jelenti azt cselédnek kell lenni mellette.Mi az hogy az ágyba eszik és még le is zabálja?Neki ugrálni kell.Húznám a fejébe fazekastól együtt.El is hiszem boldogabb ha nincs itthon.Le kell vele rendezni felesége van nem cselédje.Ha neki házvezető nő kell akkor keressen magának.
2012. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem hagytam volna idáig elfajulni a dolgokat. Most teljesen mindegy, mit csinál a feleség, ha azt kihasználásnak érzi. Mert az szerintem okés, hogy mivel ő van otthon, hát főz, mos, takarít, gyereket nevel, de hogy a párja az ételt nem tudja kiszedni magának... De ez csak az én véleményem. Tartanék attól, hogy ha visszamegyek dolgozni, akkor a munka + gyerek + háztartás + férj kiszolgálása is egyedül rám hárulna. Nem ez volt a kérdés, de a nő helyében mindenképp beszélnék a férjjel, hogy ha visszamegy dolgozni, mit változtassanak az életvitelükön. Lehet, hogy ő (ti. a férj) sem gondolt még bele: sok lesz ez így a feleségének, és ugyanúgy természetesnek fogja venni, hogy kiszolgálja továbbra is. Mindenképp tisztáznám vele a dolgot.
2012. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%
Nézd Kérdező, a férjnek is valószínüleg sokkal könnyebb lenne külföldön dolgozni a nő meg a gyerek nélkül, ő is sokkal vidámabb lenne, de valami okból mégse lép... valószínúleg azért mert egy párkapcsolatot az ember jóban és ROSSZBAN vállal, annak előnyeivel és hátrányaival együtt, nem aszerint hogy éppen akkor neki mi az előnyösebb...
2012. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Uh, olvasom ezt a vasalásos sztorit, közben tőlem három méterre a férjem vasalja a blúzomat holnapra. Asszem megyek és kap egy csokor cuppanós puszit most tőlem.
2012. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%

Biztos jól le leszek pontozva, de szerintem ez nem kihasználás.

Én is szedek enni a férjemnek meg a gyermekemnek ( bár ő még kicsi).


Reggel mikor készítem a reggelijét a gyereknek meg a sajátomat akkor már csak készítek a férjemnek is. Ugyanez az ebéd és az ebéd kimerése. Ha töltök magamnak inni akkor őt is megkérdezem. Ha ő tölt akkor hoz nekem is.


Ennél nem durvább az említett szituáció, ebbe még senki nem szakadt bele.

Én is itthon vagyok a 1,5 évesemmel, bár én egyedül nem tudnám jól tartani a gyereket, de nem ezért teszem amit teszek. A férjem pedig 7 napból hatot dolgozik úgy, hogy szinte csak aludni jár haza.


Aki ebbe beleszakad az ritka lusta ember.

2012. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ha kölcsönös, akkor valóban nem kihasználás. De itt erről szó sincs.
2012. szept. 9. 21:07
 28/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt én annyira nem nevezném kihasználásnak...Ha olyan a meloja,h tökéletes megjelenés várható el tőle,akkor miért ne használhatna 2-3inget?Az én férjem sem vasal soha,de cserébe furikázza mindenhová a hátsómat,mert én meg vezetni nem szeretek...Ha vendégségben vagyunk sokszor én is szedek neki kaját,mivel ő átengedi nekem,h először szedjek magamnak,ha a kezemben van a kanál teljesen mindegy,h neki is teszek-e vagy sem...apró gesztus..

azt meg tegyük hozzá,hogy lehet a férfinak lövése sincs,h ez a nőt zavarja...Számomra egy párkapcsolat úgy működik,h megbeszéljük,h kinek mi a jó...ha a nő soha egy szóval nem mondta a ffinak,h ez zavarja,magára vessen..Én nő létemre is szeretem,ha "körbeugrálnak"kiszolgálnak,majd hülye lennék lemondani róla,ha vki magától így tesz velem...

ezek a dolgok,amiket leírtál,szerintem nagyon messze vannak a válóok kategóriától,különösen úgy,hogy még csak esélyt sem adott a nő ffinak változtatni a helyzeten...Ha pedig valaki úgy gondolja,h ennyi miatt tényleg fel kell rúgni egy házasságot,azt komolyan sajnálni tudom,mert lövése sincs,hogy mit jelent a házasság intézménye...

2012. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég régimódi lehet a férje.De néma gyereknek anyja sem érti a szavát,itt a nőnek kéne lépnie és megmondani,hogy ez így nem jó.
2012. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!