Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen házasságról?

Figyelt kérdés

A férj külföldön dolgozik, a feleség itthon a 2 éves gyerekkel.

A feleség sokkal jobban érzi magát, amikor a férje nincs itthon. Nem csalja meg, de sokkal vidámabb, boldogabb. Amikor itthon van a férje, akkor őt mindig ki kell szolgálni, ahogy ez a kiutazása előtt is volt. A feleségnek ez nem jó, rájött hogy korábban is mennyire kihasználta a férje, mégsem lép.


Mit gondoltok erről? A véleményetek érdekel, mindegy milyen is legyen.


2012. szept. 9. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

Kövezzetek meg, de ez a szintű kiszolgálás szerintem még annyira nem durva. Én úgy képzeltem el, mint ismerőseimnél. A pasi addig dudál a kapu előtt az autóban ülve, amíg a nő ki nem nyitja neki, kenyeret nem hajlandó felvágni, a törölközőjét nem hajlandó a fürdő szekrényéből kivenni.


Másrészt nem panaszkodni kell, hanem tenni ellene. Mondja meg a férjének, hogy nem lesznek naponta ingek vasalva, ossza be.


Harmadrészt meg ha nincs más dolga, akkor szerintem ez nem olyan nagyon sok, hogy ne lehessen kibírni.

2012. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
ja, megértem a nőt. Berendezkedett az egyedüllétre. Az ágyban evés, meg amit írt, az durva. Normális ha takarít, főz, mos, bevásárol, de azért ne legyen már kihasználva.
2012. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ja igen, ez is van: a nő készíti elő a ruhát, ő szed neki enni vendégségben is.


Nem érzem, hogy a pénz ennyit nyomna, de a többlet amit a férj megkeres az elmegy az ő kinti életére: étel, utazás, szórakozás.


Az, hogy egy 2 éves mellett nincs más dolga... hát, nekem nincs gyerekem, de nem úgy képzelem hogy elvan 0-24ben magában :-) De ez így volt a gyerek előtt is és feltételezem így lesz akkor is, amikor a nő újra dolgozik. Mert természetesen dolgozott a gyerek születése előtt is és terhesen is (ami nem nagy szó, ez lenne a természetes).

2012. szept. 9. 19:27
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Ha te vagy ez a nő, hát én nem szívesen élnék veled, az fix. Én is nő vagyok, nem azért mondom, de ennyi szerintem még nem sok úgy,hogy nem dolgozol. Jelenleg én sem dolgozom és nem tudom hova tenni a szabadidőmet, röhögve kitakarítok mindennap, mert unatkozom és még így is rengeteg időm van. Tudom,hogy neked ott van a gyerek és ez bizonyára leköt jobban, de ez még egyáltalán nem kihasználás. Szerintem beszéljétek meg.
2012. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem csodálom, hogy jobban érzi magát, amikor nincs otthon a férj. Egy magatehetetlen ember ápolása (ételt sem tud készíteni magának) nagyon sok energiát igényel.
2012. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.


A nő gyed-en van. Nem munkanélküli, nem htb.

2012. szept. 9. 19:30
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

milyen érdekes, hogy nők írják, hogy ez nem kihasználás! De az! Két felnőtt ember házasodott. A nőnek miért kell kiszolgálni a férjet, áruljátok már el?

Nekem egy 4 és egy 2 éves gyerekem van, meg tudok mellettük csinálni minden házimunkát, nem erről van szó, hogy nem tudnám öt perc alatt áthúzni a leevett ágyneműt vagy nem tudnék +1 embernek ételt szedni. Egyszerűen megalázónak érezném, hogy cselédsorban tartanak miért is? Mert nő vagyok?

2012. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%

A sógornőm ugyanezt csinálja. Ő is otthon van a gyerekkel, már útban a második, természetesen a pasi házában, a pasi pénzéből vígan éldegél, és csak havonta egyszer vagy kétszer kell elviselnie a társaságát.

Tudjátok, hogyan vélekedek az ilyen nőről? Úgy, hogy szerintem az ilyen közönséges k.rva. Pénzért van a pasival, ez a megélhetése. A gyerekek meg biztosítékként vannak... Megvallom őszintén, én undorodom a sógornőmtől.

2012. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy én nem tudnék így élni.
2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%
Előző vagyok. Hozzá kell tennem, hogy a sógornőm annyiban különbözik a kérdésben szereplő nőtől, hogy nem ugrálja körbe a pasit, sőt...
2012. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!