Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék hogy a...

Mit csinálhatnék hogy a bátyám ne folytassa ezt velem?

Figyelt kérdés

A bátyám folyton csak rossz dolgokat mond rólam, mindig beszólogat, lehord engem hazugnak meg lustának, mert szerinte nem csinálok itthon semmit + neki soha semmi nem jó amit én csinálok. (Hozzátenném, hogy amit tudok, mindig megcsinálok itthon. Ő apámnak szokott segíteni autókat javítani.) Persze van amit csak "viccből" akar mondani, de nem tudja hol a határ. Még életemben talán 1* mondta hogy köszi, és soha nincs hozzám egy jó szava sem. Én elég érzékeny vagyok, és sajnos hiába engedem el ezeket a fülem mellett, attól még nagyon bánt. A barátom is beszélt már vele nem egyszer (elég jóban vannak) de ez sem használt, és a szüleim sem tudnak vele mit kezdeni. Nem tudom mit csináljak hogy abbahagyja ezt. A nővéremmel jóban van, de ő se tudja mit csináljak. Persze gondolom az is fontos tény, hogy én vagyok a legkisebb a családban: 18/L a bátyám pedig 22 éves. Most egyébként megpróbálok nem hozzászólni, se van amikor ez elkerülhetetlen, de úgy látom, nem fogta fel mért "kerülöm".

Előre is köszönöm ha valaki tud erre megoldást.


2009. júl. 29. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az én bàtyàm is ezt csinàlta! Ahogy elköltöztem, egyböl semmi baja nem volt! Most màr imàdjuk egymàst! Szeret, csak igy tudja kimutatni! Majd megvàltozik! Minden féle ribanc voltam neki, de ha valaki beszolt nekem, ott termett és lecsapta! Ràm csak ö mondhatja hogy k*va meg ribi, utànna màr fel se vettem töle! :) Kitartàs, tényleg ne foglalkozz vele, ha hozzà szolsz azt is kedvesen tedd, akàr hogy is szol be! Ez öt jobban fogja idegesiteni, mint téged! Ja, és mikor nem figyelt mindig nyomtam neki egy puszit, meg àtöleltem, na azt nagyon utàlta! :D De a végén én röhögtem, nem ö, és abba hagyta! :)
2009. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Egy idióta asshole a bátyád, már boccs. Amikor szólna hozzád te menjél el, menj arrébb. Ne kérdezz tőle semmit, ne mondj neki semmit. Maj csak felfogja h mi a szitu. Ha meg ő kérdezne akkor ne is válaszolj, hanem megint menj el.

Az én bátyámmal ez tökéletesen bevált, azóta normálisan tud velem beszélni.

2009. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem azon nyomban a leggyengébb pontra egy rúgás és kifekszik a kis köcsög!
2009. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A 07-29 11:08 vagyok! Sikerült elérned valamit? Vagy terrorizàl még?

2009. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem értem el semmit... vagyis nem szólok hozzá, csak amikor nagyon muszály, de így is mondogatja a magáét.
2009. aug. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!