Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbánjátok a kompromisszum...

Ha megbánjátok a kompromisszumot, amit kötöttetek mit csináltok? (szerelemben)

Figyelt kérdés

Egymás után sokadszor követem el szinte ugyanazt a hibát és nem tudom, mit kellene máshogy csinálni. Kérlek segítsetek! Írjátok le, hogy ti hogyan csináljátok.


Több kapcsolatom volt már, de egyik sem volt hosszú életű. Mindegyiket én bontottam meg. De egyiknél sem volt ennek a szakításnak semmi különösebb előzménye, csak egyszerűen eljött az a pillanat, amikor a kezdetben még elfogadhatónak tűnő hibát/zavaró tényezőt úgy éreztem, hogy már nem bírom tovább tolerálni.


Azt elfogadtam már régen, hogy tökéletes férfi nincs. Tehát ha valakit megszeretek és nagy hiba nem jelentkezik a készülékben, akkor a kisebbek felett átsiklok (ergo ezekkel kompromisszumot kötök). De később a mindennapok során ezek a kis dolgok, nagyon nagyra tudnak nőni és a végén el sem tudom képzelni, hogy ezt tovább elviseljem.


pl.

1. Minden nap 4 órát jár edzésre (még vasárnap is) - eleinte persze ez rendben van. Pár hónap múlva meg már a falra mászok tőle, hogy rám nincs ideje, mert késő estig edz. Hiába változtat és teszi szabaddá magát egyszer-egyszer, ez nekem akkorra már kevés.

2. A szexben nagyon erőltet egy bizonyos dolgot, amit én nem szeretek, de nem nagy ügy megteszem a kedvéért. Eleinte ez is rendben van, miért is ne? De a 120. után már utálom csinálni és ezáltal már az egész pasitól is irtózni kezdek.

3. Nagyon beosztja a pénzt. Helyes, még szinte örülök is neki az elején, hogy tud takarékoskodni. Pár hónap múlva viszont már nem takarékosnak nevezem, hanem zsugorinak, mert elég volt abból, hogy 100-200 ft-os spórolásért kell komoly erőfeszítéseket tennünk.

4. Nem tetszik az öltözködése és a hajviselete. Az elején ugyan kit izgat, hogy milyen ruhát hord, vagy hogy mennyire zilált a feje. Akkor még úgy jó, ahogy van. Szinte észre sem veszem, illetve de észre veszem, de gyorsan átsiklom felette. Néhány hónap múlva meg már szégyellem magam mellette az utcán, hogy nem tud rendesen felöltözni és megfésülködni.


És még tudnék írni néhányat. Tehát egyik sem nagy cucc önmagában. Mindegyiket meg lehet/lehetett volna oldani valahogyan. Nekem mégsem sikerült soha megoldanom.


Ti ezeket hogyan kezelitek? Miért válnak a kis dolgokból válóokok? Ha egyszer elfogadod a hibáját, akkor hogyan teszel róla, hogy soha nem zavarjon?


2012. szept. 7. 09:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Jó válaszolok a szex-es kérdésre. Orálról van szó. Nem irtózom tőle, de nem szeretem. Nincs benne semmi jó sem számomra. Ha csinálom, csak a másik kedvéért teszem. De túl gyakran nem szívesen.

Viszont ez mintha alap lenne. Még a nőknél is. Ezért már szinte szégyen erre nemet mondani.

2012. szept. 7. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!