Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a távkapcsola...

Ti mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Nem élek távkapcsolatban, és nem is szeretnék. Egyszerűen csak érdekel a dolog, hogy milyen. Ugyanúgy tudtok bízni a másikban? Hogyan tudtok találkozni? Mikor találkoztok? Meg ilyesmik. Köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 31. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbíztunk egymásban végig (3.5 éven keresztül). Tudtommal nem csalt meg soha, és én se őt. Heti 1x szombaton tudtunk találkozni néhány órát. Mivel ő volt a kereső fél neki volt pénze és ő jött hozzám, én még tanultam úgyhogy nekem nem lett volna pénzem fizetni az utazgatásokat.


Azóta már együtt is élünk, és minden nagyon jól alakult. :)

2012. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés. Milyen messze laktok egymástól? :)


Amúgy köszönöm a válaszodat, és sok boldogságot :D

2012. aug. 31. 13:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éltem benne. Találkozni akkor találkoztunk, ha úgy alakult mindkettőnk élete. Természetesen ha az egyikünk 100 % biztossággal tudta, hogy meg tudja látogatni a másikat, akkor a másik alkalmazkodott. Meglepődtem magamon, mert bár igazi nagymenő csajozós pasi volt, de bíztam benne. Aztán már terhesek lettek a találkozások. Rájöttem, hogy nem is szeretem. És akkor nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ezért bíztam benne. Valójában nem szerettem, szóval mindegy volt megcsal-e vagy se.
2012. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Meddig voltatok együtt?
2012. aug. 31. 13:12
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 98 km volt a távolság. :)
2012. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném teljesen távkapcsolatnak, mert egy helyen tanulunk, egyetemen ismerkedtünk meg. De amúgy 250 km-re lakunk egymástól.

Nyáron mindig rosszabb, ilyenkor van, hogy hetekig nem tudunk találkozni, de ha igen, akkor együtt vagyunk egy hétig is, vagy ő jön ide, vagy én utazom le. :)) Ha épp nem vagyunk együtt, teljesen megbízunk a másikban. Igazából úgy vagyok vele, hogy ha akarna, akkor a szomszéd városban is megcsalhatna, tehát fölöslegesen aggódnék. Boldogok vagyunk együtt, enni akadályt meg ki kell bírnia egy kapcsolatnak, ha szeretjük egymást.


22/L

2012. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok Fél évet. De ma már biztos vagyok benne, ha ez nem távkapcsolat lett volna, akkor ennyit se húzunk le. Mi cca 200 km-re voltunk egymástól. Akkoriban még nem volt ennyire elterjedt az Internet, MSN és a skype
2012. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nehéz, főleg ha szerelmes vagy,de 250 km van köztetek..én főként távkapcsolatokban életem, változó távolságokkal( legkevesebb 15 perc, legtöbb 3 óra utazás).


A bizalom megvolt mindkét részről, ha komoly volt. Ha nem, akkor meg csak úgy volt a kapcsolat aztán kitudja mit tett a másik fél. A heti 1-2 találkozás sem könnyű, de megoldható.


Én szeretem, mert szeretem a szabadságot, szeretem magam függetleníteni, így kb egész idő alatt azt csinálok amit akarok, nem nagyon vagyok a másikhoz kötve. Még nem csaltam meg soha senkit, fair play-es vagyok.


21/L

2012. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Januárban lesz 3 éve hogy távkapcsolatban élek 1000 kmre a barátomtól. Nehéz, de meg lehet szokni :) minden, vagy minden második hónapban látjuk egymást egy két hétre.
2012. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Minket 250 km választott el. Bíztunk egymásban, én nem csaltam meg, tudomásom szerint ő sem engem, legalábbis okot nem adott rá, hogy ezt gondoljam. Jött ő is kocsival, én is azzal hozzá, a telefonszámlánk nagyon húzós volt :) Mindketten dolgoztunk, így nehéz volt összeegyeztetni a találkákat de megoldottuk. A leghosszabb együtt töltött idő 1 hét volt. Ez így ment 4 hónapig. Felmondott, összeköltöztünk, 5 éve megvagyunk boldogan :) Van egy kisfiunk is már.
2012. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!