Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sóher?

Miért ilyen sóher?

Figyelt kérdés

Egy emberről van szó, aki közel áll hozzám--->Családian áll közel.


Nagyon sóher és mindenre sajnálja a pénzt, talán bele is van nevelve, de ez rettentő durva.

Az imént említette meg írásban, hogy Ő nem hívogat senkit mert 40 forint nagyon drága arra,hogy Ő bárkivel 1 percet csak beszéljen.

Mivel percdíjjas a telefonom, így 40forintot vesz le. De nem ez a lényeg, leírtam neki,hogy:

'-.-' hát akkor elég hülye vagy....: ) ez van..: ) Majd ha lesz barátod vagy akármi neki is mond azt te nem hívogatod, de nem fogja mindenki eltűrni, h mindig minden az Ő pénzjavára megy,mert te folyton sóherkedsz,hogy úristen 40 forint?? de sooooooook : O'


Most megharagudott, de úgy érzem jogos volt, ennyire sóher nem lehet. Ha majd barátja lesz, elvárja, hogy mindig mindent a barátja álljon?

Nem gondolja, hogy így emberi kapcsolatok nem mennek, hogy ami pénzből megy, arra rávágja, hogy:

'Én biztos nem'.

?


2012. aug. 31. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenki másra sajnálja a pénzt és másra szereti költeni. Van, aki imád utazni, arra költ, de ruhára nem, mert az nem olyan fontos. De az, hogy nem hív fel valakit, akit skype-on is elér, az teljesen normális felfogás. Vagy nem hív fel valakit, hanem e-mailt ír, vagy nem autózik el a város másik végére ügyet intézni, hanem feladja levélben. Ezek teljesen ésszerű döntések, a sok ilyen apróságból tud maradni arra, ami nagyobb örömet okoz neki. Ennek a lánynak pl. csokira.
2012. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én akkor sem értem a felfogását.Ha nekem valami annyira fontos lenne, teszem azt szeretnék egy ruhát, de nem tudom megvenni és 'sírok', hogy nincs rá pénz,meg 'megint nem kaptam anyámtól', akkor inkább elgondolkoznék, hogyha félretenném a sok-sok 300forintot,talán megtudnám venni azt a nagyon zsír felsőt.

Köszönöm, zöldkezek mentek

2012. aug. 31. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!