Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Horvátországba készülünk (2 )...

Horvátországba készülünk (2 ) fő plitvicei tavak, Pag szigetek, össz 3-4nap. Mennyi kunát vigyek magammal? Nem vagyok dorbézolós, de sóher sem.

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Útiköltség (autópályadíj, benzin) 6-900, szállás átlag 400/nap/szoba, ételárak boltban 10-20%-kal nagyobbak, mint nálunk, étteremben főétel 45-70, hal 100-130, továbbá belépődíjak (Plitvicénél érdemes a kétnapos jegyet venni, 1 nap nem elég), ebből már kiszámíthatod. Én 1000 kunát vinnék, + eurót, ami visszahozható. Ha van dombornyomott kártyád, akkor benzinkútnál, üzletben, néhány étteremben azzal is vásárolhatsz.
2012. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.írod 1000 kuna +euró,de az mennyi? az 1000 kunát keveslem.
2012. aug. 6. 16:40
 3/3 A kérdező kommentje:
hát megjártuk a horvátokat,volt 4500 kunám,a pályán kártyával fizettem,amit ép úgy fogadják el ,mint nálunk.
2012. szept. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!