Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit lehet vinni Horvátországba?

Mit lehet vinni Horvátországba?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg nem lehet pl. főtt ételt átvinni? tejet? felvágottat?


2012. júl. 13. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Én 5 éve amikor még szigorúbb volt a határ ellenőrzés simán átvittem mindent, pedig csak 2 napra elegendő kaját vittem itthonról hogy azért legyen kéznél. De minek akarsz átvinni kaját? Ott is lehet venni. Tipikus magyar szokás hogy mindent otthonról vigyünk utazásra. Ha csak útra vinnétek arra azt mondom oké. Horvátországban is vannak boltok lehet ott is kapni felvágottat, tejtermékeket és minden csomagoláson van ezer nyelven leírás hogy mi micsoda sőt a legtöbb élelmiszeren magyarul is fel van tüntetve. Egyébként már bármit átvihetsz nincs határ ellenőrzés tudtommal.
2012. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármilyen kaját. Mi is lefagyasztottunk, egy csomó kaját (pörköltöt, meg ilyeneket..) és nem volt gond a határnál.
2012. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért viszek kaját, mert a itt olcsóbban megveszem. Fagyasztva pörit és egyebeket...

Illetve ott is főzök majd, ahhoz is itthonról viszem az alapanyagot. Olcsóbb.

A kisfiam még csak egy éves lesz, így nyugodtabb vagyok.

2012. júl. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!