Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmennél ilyen esetben...

Te elmennél ilyen esetben kirándulni Bécsbe a nagynéniddel?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,nagynénimmel 9 éves korom óta nem beszéltem,mert kiköltözött Bécsbe.Egy éve bejelöltem Facebookon,azóta szoktunk beszélni,ő arról mesélt,hogy az unokái nála voltak,és kimentek az ottani állatkertbe,én írtam,hogy ott még nem voltam,erre ő azt írta,hogy a jövő hónapban ismét szervez ilyen kiruccanást,és arra elvinne engem is.Mennék is,csak nem szeretnék tolakodó lenni,meg anyuék sem tartják velük a kapcsolatot.

Ti ilyen esetben elmennétek kirándulni?


2012. aug. 29. 11:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha már mész akkor ne feltétlen ragaszkodj az 1 naphoz. Kit érdekel az előadás és az úszás ha Bécsbe mehetsz? Főleg ha a nagynénéd azt javasolja maradj pár napot.

Pont ez a jó az egyetemben ha pár napot nem mész akkor sem történik semmi.És akkor az unokatesóiddal is találkozhatsz.

És ha ő hív akkor semmi tolakodás nincs a dologban, hiszen a nagynénéd, nem idegen.( még akkor sem ha 9 éves korod óta nem taliztál vele.

2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!