Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmennél ilyen esetben...

Te elmennél ilyen esetben kirándulni Bécsbe a nagynéniddel?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,nagynénimmel 9 éves korom óta nem beszéltem,mert kiköltözött Bécsbe.Egy éve bejelöltem Facebookon,azóta szoktunk beszélni,ő arról mesélt,hogy az unokái nála voltak,és kimentek az ottani állatkertbe,én írtam,hogy ott még nem voltam,erre ő azt írta,hogy a jövő hónapban ismét szervez ilyen kiruccanást,és arra elvinne engem is.Mennék is,csak nem szeretnék tolakodó lenni,meg anyuék sem tartják velük a kapcsolatot.

Ti ilyen esetben elmennétek kirándulni?


2012. aug. 29. 11:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
ha jó muff akkor ja :D xd
2012. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze
2012. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnél abba sz állatkertbe elmenni akkor simán! Mennyi ideig maradnál náluk? Ha ő hívott akkor nem tolakodás!
2012. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
végülis veszteni valód nincs.
2012. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
legyetek szívesek értelmes válaszokat írni
2012. aug. 29. 11:47
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,részleteket még nem beszéltük meg,de suli miatt max egy napot aludhatnék ott,mert aztán vissza kell mennem vasárnap este az albérletbe,mert hétfőn reggel már előadás van

péntek esténként úszni fogok járni,úgyhogy csak szombat reggel indulnék,és érdekel Bécs

2012. aug. 29. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:

hát a kérdés szempontjából 2 lényeges dolog nem hangzott még el:


- hány éves vagy?

- miért nem tartja anyukád/apukád a kapcsolatot a testvérével, és mit szólnának ahhoz, hogy Te meglátogatnád

2012. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, én elmennék! Ha ő hívott, akkor tényleg nem tolakodás! És nem hetekre "akaszkodsz rá" :) Te pedig most már tartod vele a kapcsolatot, és ez tök jó dolog! Ha meg amúgy is érdekel Bécs, akkor ez egy remek lehetőség :)
2012. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok,anyuék jó ideje ilyen otthonülősek,nem tartják egy rokonnal sem a kapcsolatot,a nagynénimmel viszont jóban voltak,sose voltak vitáik,de hozzá sem nagyon akarnak menni anyáék

én csak most mondom el szüleimnek,hogy elhívott a nagynénim Bécsbe

2012. aug. 29. 12:04
 10/11 A kérdező kommentje:
és igen,érdekel Bécs,még sosem voltam Bécsben,sőt betegség miatta egész nyáron sehol sem
2012. aug. 29. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!