Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a helyzet!...

Nagyon kínos a helyzet! Szégyenlem magam, hogy most ezután nem tudok a szemébe nézni mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az a gond hogy tegnap party-ztunk az egyik barátosnémmal 15 évesek/lányok/ vagyunk,és hát megünnepeltük a fiatalság mega nyarat mert jövöre uj suli minden és eléggé bonyolult lesz a kapcsolat tartás!Eléggé hangos volt a zene éjjeli 1-kor és átjött a szembeszomszéd aki a bérma anyám + rokonom,szolni hogy hallgassunk végre mert holnap fel kell kellni !Családi házban lakunk! Akkor bocsánatot kértem ,de mégis nem tudom hogy most haragszik e vagy nem és nmost hogy köszönyjek neki az utcán!Amugy multkor is átjött szolni de akk nem miattam!Eggyik szomszéd sem jött át CSAK Ő!Tul reagálom a helyzetet!Kérjek mégegyszer bocsánatot vagy szimplán hagyjam aztán kész!Ja és lehet beköp a szüleimnek is de mondjuk én már elmondtam nekik...
2009. júl. 26. 13:02
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
átmentem aztmondta semmi gáz,nem egyedül mentem szüleimmel..
2009. júl. 26. 20:56
 22/22 anonim ***** válasza:
Látod hogy meg se evett? :-) Ügyes kislány!
2009. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!