Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a helyzet!...

Nagyon kínos a helyzet! Szégyenlem magam, hogy most ezután nem tudok a szemébe nézni mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az a gond hogy tegnap party-ztunk az egyik barátosnémmal 15 évesek/lányok/ vagyunk,és hát megünnepeltük a fiatalság mega nyarat mert jövöre uj suli minden és eléggé bonyolult lesz a kapcsolat tartás!Eléggé hangos volt a zene éjjeli 1-kor és átjött a szembeszomszéd aki a bérma anyám + rokonom,szolni hogy hallgassunk végre mert holnap fel kell kellni !Családi házban lakunk! Akkor bocsánatot kértem ,de mégis nem tudom hogy most haragszik e vagy nem és nmost hogy köszönyjek neki az utcán!Amugy multkor is átjött szolni de akk nem miattam!Eggyik szomszéd sem jött át CSAK Ő!Tul reagálom a helyzetet!Kérjek mégegyszer bocsánatot vagy szimplán hagyjam aztán kész!Ja és lehet beköp a szüleimnek is de mondjuk én már elmondtam nekik...
2009. júl. 26. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

;)

Köszönj neki trovàbbra is,max ha félsz hogy szol a szüleidnek,akkor vegyöl neki egy csokor viràgot és add neki oda,aztàn mondd el neki,hogy nem akartàl hangoskodni,csak a suli vége stb...

2009. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem csöngess be hozzá, nézz rá nagy bociszemekkel, és mondd,hogy sajnálod, a tegnap estét,legközelebb vigyáztok,hogy ne legyen túl hangos (és tényleg vigyázzatok)

Viszont még ma menj át, holnap már késő'

2009. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Menj át, mondd neki hogy sajnálod ha miattatok nem tudott aludni, többet nem fog előfordulni hogy zavarni fogtok másokat, köszönj el szépen, és menj haza. Biztos meg fog bocsátani. Ennyivel le is lehet zárni a dolgot. Na indulás! :-)
2009. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
és ugy nem jó hogyha látom az utcán akk szolok neki??
2009. júl. 26. 13:23
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Én átmennék bocsánatot kérni, ha még dühös, úgyis az a lényeg, hogy végigmondhassa a magáét... Ne lepődj meg ha rádzúdít egy csomó szöveget, hallgasd csöndben végig és nehogy félbeszakítsd, hogy "de én..."! ha elfogyott a mondanivalója, mondd el még egyszer, hogy "csak szerettem volna bocsánatot kérni, nem fordul elő többet", ő megkönnyebbül, te meg elmondhatod, hogy elnézést kértél, a helyzet rendezve van. a szüleidnek is mondd el, hogy átmentél elnézést kérni, értékelni fogják. senki nem akar a gyereke miatt rosszban lenni a szomszédaival. így legalább jólneveltnek tűnsz, még ha az éjjel nem is tűntél annak :) csak bátran!
2009. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem, hadd lássa, hogy direkt ezért keresed!
2009. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Sipirc! Még mindig itt vagy?!
2009. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
wwwwwwwwwááááááá nem merek mert félek hogy a férje is otthon van:S:SAzthiszem kifigyelem mikor megy el otthonról...! AMuyg nem fog hülyének nézni ha átmegyek...
2009. júl. 26. 13:27
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Vasárnap van, reggel elment a templomba, ott a megbocsátásról beszélt a pap, még friss a dolog. Lehet hogy sütött is valami finomat, hidd el, te fogsz jobban járni! Díjazni fogja! :-) Spuri!
2009. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
MENJÉL MÁR!!!
2009. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!