Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a helyzet!...

Nagyon kínos a helyzet! Szégyenlem magam, hogy most ezután nem tudok a szemébe nézni mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az a gond hogy tegnap party-ztunk az egyik barátosnémmal 15 évesek/lányok/ vagyunk,és hát megünnepeltük a fiatalság mega nyarat mert jövöre uj suli minden és eléggé bonyolult lesz a kapcsolat tartás!Eléggé hangos volt a zene éjjeli 1-kor és átjött a szembeszomszéd aki a bérma anyám + rokonom,szolni hogy hallgassunk végre mert holnap fel kell kellni !Családi házban lakunk! Akkor bocsánatot kértem ,de mégis nem tudom hogy most haragszik e vagy nem és nmost hogy köszönyjek neki az utcán!Amugy multkor is átjött szolni de akk nem miattam!Eggyik szomszéd sem jött át CSAK Ő!Tul reagálom a helyzetet!Kérjek mégegyszer bocsánatot vagy szimplán hagyjam aztán kész!Ja és lehet beköp a szüleimnek is de mondjuk én már elmondtam nekik...
2009. júl. 26. 13:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem teljesen felesleges átmenni, bocsánatot kértél már egyszer. Fiatalok vagytok, nem mindennap fordul elő ilyen, és csak ő reklamált a többi szomszéd nem. Éjjeli egy amúgy sem olyan horribilis időpont, még ha hajnal 3ig üvöltött volna a zene. A szüleidnek már elmondtad, hogy mi a helyzet, ha ők nem voltak kiakadva akkor ne stresszelj. Meg kellett volna kérdezned, hogy nincs-e kedve bejönni, hátha csak azért ment át, hogy bulizzon egy jót :D A lényeg az, hogy szerintem ne menj át hozzá, virággal meg pláne nem, elvégre nem egy kisbáró, akinek megzavartátok a nyugalmát. Ha meg felnőtt létére ezen fog csámcsogni, akkor az az ő baja.
2009. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mostmár végképp Nemtudom mit csináljak!Lehet hogy azt csinálom hogy ha látom valahol akk szolok neki hogy figyelj ne haragudj de a barátnömm szülinapja volt kicsit elrepült az idő nem tudtuk hogy ennyire áthallatszik a zene és igyekszem hogy többet ilyen ne forduljon elő!Aztán ennnyi..!De amugy nem tudom hogy hogy lehet valaki ilyen én soha nem mennék át valakihez iyg még a mellettem lévő hőz sem nem a szembe szomszédom hoz!Egyszer élünk vagy nem??
2009. júl. 26. 13:41
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Öhömmm. Te ugyebár 15 vagy. És a rokon néni mennyi is?

Ilyen fiatalon még ne mondd, hogy sosem mennél át rászólni valakire, hogy halkitsa le a zenét:-))) Meglátjuk ha majd mondjuk kisbabád lesz valamikor, mennyire fog zavarni a dolog...

2009. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
khmm nem kisbabája van hanem 10 éves lánya és most suli sincs !És nem néni hanem 30 éves kb..
2009. júl. 26. 13:53
 15/22 anonim ***** válasza:
35%

Hééé nyuszifül!

Én is 30 voltam, oszt a kapufélfát rágtam meg mérgemben,mikor a szomszéd tapsifüles kisfia egész vasárnap zenélt, mint Tibi bácsi dj korában! utána még nyomta este 9-11 -ig.

Nem volt gyerekem se kicsi, se nagy, de másnap Isványka meg az egész szent családja pihikézett tízig én meg (meg még vagy két-három ilyen idegbeteg) keltünk fél ötkor és húztunk dolgozni, hogy legyen miből családi pótlékot fizetni a gyerekeseknek...

na ne ítélgessed már meg azt a szomszéd nénit!

Áthallatszott a zene? Bizti, mert hallotta. TE MIT SZÓLNÁL, HA Ő EGÉSZ ÁLLÓ ÉJJEL ZÁMBÓ JIMMYT BÖMBÖLTETNE A FÜLETEKBE????

Mostmár aztán vénségemre még babám is van, úgyhogy ha még itten órák hosszat zene bömböl én ugyan nem szólok, hanem lövök!!!!

Amúgy meg nem azért "csak ő" szólt, mert csak őt zavarod. Csak ő volt őszinte és szólt. Az összes többi otthon szépen elmorogja, hogy a "Fene essék már a Kovácsék-Molnárék-Jakabék-akárkiék lányába ezzel a k..a zenebömböltetéssel"

Szóval egyetértve azzal a félezer hozzászólóval aki itt már írt neked, kérj bocsánatot (nem megalázkodni kell, bocsánatot kérni) és tartsd is magad azon ígéretedhez, hogy a továbbiakban nem zavarod őket.

2009. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
A 30 éves az már neked is néni. Esetleg fiatalos. Még nem felejtette el , hogy ő is volt fiatal. Nagyon szép gesztus lenne tőled, ha átmennél bocsánatot kérni. Biztos vagyok benne, hogy ez egy nagyon jó pont lenne neked. Hidd el a 10 éves gyerekek ugyanúgy nem tudnak aludni, ha ricsaj van, mint a pici babák és nekik is szükségük van pihenésre. Nem mindenki egyformán tolerálja a hangoskodást. Ha bocsánatot kért, tuti csak jót tehetsz vele neki is és magadnak is. (hidd el nem könnyen veszi rá magát az ember arra sem, hogy éjjel szóljon a szomszédnak a ricsaj miatt) Ne neked álljon följebb. Legyél megértő, kérj bocsánatot. Utánna te nyugodtan a szemébe nézhetsz. Sipirc!
2009. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Leszel te még 32 éves... és agyvérzést kapsz, ha lenéniznek.

Amúgy én beza 18 évesen is átmentem szólni, ha nem tudtam aludni (persze nem első alkalommal, de második éjjel már igen). Azt nem értem, miért nem lehet 1 éjszakát tolerálni. Biztos nem fordult elő korábban?;)

2009. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
14:43 már el is múltam és nem kapok agyvérzést. Ez az élet rendje. S ha olyan a kapcsolatunk, megkérem a fiatalokat tegezzenek. Bizony a harminc éves az néni. Felnőtt, teljesen. Persze nem érzem magam öregnek sem. Ám ha valakinek 15 évesen egy randi félresikerül, akkor 15 év múlva csókolomot köszönnek neki. Ezen az oldalon sok ilyet lehet olvasni. A kérdezőnek pedig azt tanácsolom, menjen kérjen bocsánatot.
2009. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az élet rendje, de én nem szégyellem bevallani, ha egy 16 éves néniz le, az nem esik jól, azért az anyja nem lehetnék.
2009. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én megszoktam. Testvéreim gyermekei 18 évesek és amikor hozzánk jönnek a barátaikkal, akkor a barátaik mind csókolomot köszönnek, ha még előtte nem jártak nálunk. nem kellemetlen, 37 éves vagyok. Soha nem zavart. Ettől nem leszek öregasszony. Addig még lógnak nálunk, megkeresnek a dolgaikkal, mernek tőlem segítséget kérni, nem öregszem meg.
2009. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!