Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a hétvégén sztriptízb...

A férjem a hétvégén sztriptízbárba menne, mit szóljak ehhez?

Figyelt kérdés

Nem kért engedélyt természetesen, de azt mondta hogyha én nagyon nem szeretném akkor nem megy.

Tudom, hogy nem fog hazamenni azokkal a lányokkal, mégis rossz érzés.


Ti mit mondanátok?


2012. aug. 25. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
65%

kedves utolsó!


gondolom a társad pont olyan normális mint Te!:)

gratulálok hozzá.

2012. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
17%

Már mi a túróért ne mehetne el a sztriptízbárba a munkatársaival! Ha meg akarja csalni, azt bármikor megteheti! A nejem simán elengedne egy ilyen helyre a munkatársaimmal, vagy cimboráimmal, mert megvan a bizalom. Aki ezen kiakad, az nézzen magába, jó mélyen, mert nagy baj van, a fene megette már az ilyen kapcsolatot. Ha egyedül megy, akkor valóban elgondolkoztató. Pláne, hogy elmondja, én is ezt tenném. Az is gáz, ha már titkolózni kell. Ahogy a feleségemet ismerem, inkább azon izgulna, hogy mennyit fogok ott italra költeni. Nyugi kedves kérdező, semmi nem fog történni, inkább örülj, hogy párodnak nem kell titkolóznia és őszinte veled, a nőket az utcán, munkahelyen...stb. meg amúgy is megnézi ő is, mint minden egészséges férfi.

A lepontozásra meg tojok, nem gyüjtögetem a százalékokat, azt sem tudom, hogy honnan lehet tudni, ha lepontoztak!

2012. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
17%
Kedves 31-es, azt hiszem, igen. Nem magamat tartom normálisnak, mert az beképzeltség lenne egy kicsit, a feleségemet egyre jobban és jobban becsülöm, mióta itt olvasok ilyen családi kérdéseket. :o)) Nagyon-nagyon jó ez nekem! És remélem, nekünk! Még soha, de soha nem fordult elő, hogy valahová NE ENGEDTÜK volna el egymást, vagy ilyen agresszívan be szerettünk volna avatkozni a másik (pl. munkahelyi) belügyeibe.
2012. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
Előző voltam, 39F 12éve házas
2012. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%
Az előző, azaz a 32-es válaszoló voltam, csak megelőztek egy hozzászólással.
2012. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Én meg lassan húsz éve élek, mint férj ebben a jó házasságban. (Kéz összekulcsol.)
2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
És mentetek bárba vagy hasonló helyre?
2012. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
56%
37-es, tőlem kérdezed? Bárba? Hát nem is tudom... Mikor Thaiföldön voltam, akkor igen, voltam ilyen különleges, khmmm, bemutató-helyen. Meséltem is itthon, de hát ki az, aki egyszer kimegy oda, és nem megy el ilyen híres helyekre, mint a Patpong? Mondjuk Amszterdamban együtt voltunk, meg is néztük a piroslámpás negyedet, szexmúzeumot, stb. Ott bárban nem voltunk. Itt Budapesten sem voltunk bárban, nem emklékszem. Lehet, hogy a nejem volt, talán valami külföldiekkel, több országből jöttek ide, de erre sem emlékszem pontosan, de ha volt, hát volt.
2012. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
40%
Ahhahha, 26-os de keményen megmondtad, hogy kidobnád a férjed.. persze.. aztán 2 nap múlva sírva könyörögnéd vissza magad. Egy ilyen miatt nem szokás házasságot felbontani.
2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
31%
Én is kidobnám. :) Miért olyan különös ez? Szerencsére a férjem nem kívánkozik sztriptízbárba elég sok ribi van az utcán is...
2012. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!