Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a hétvégén sztriptízb...

A férjem a hétvégén sztriptízbárba menne, mit szóljak ehhez?

Figyelt kérdés

Nem kért engedélyt természetesen, de azt mondta hogyha én nagyon nem szeretném akkor nem megy.

Tudom, hogy nem fog hazamenni azokkal a lányokkal, mégis rossz érzés.


Ti mit mondanátok?


2012. aug. 25. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
34%
"Nem kért engedélyt"... ezt a függelemsértést! )))
2012. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
64%
most költöztünk pestre a barátommal, és mikor mentünk a villamossal, megjegyezte poénból, hogy jé, ott egy sztriptízbár, megvan mostmár, hogy hol fogom tölteni az estéimet. erre én csak annyit feleltem, hogy tőlem menjen csak, ha néha mehetek vele én is (engem sem hagynak hidegen a lányok:D. jaj, de le leszek pontozva!:)). egyébként ha valóban ilyen projektünneplős-munkatársas este lesz, akkor szerintem semmi félnivalód nincs, elvégre nem saját ötletből, saját szórakoztatására megy.
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
53%

Most komolyan, tényleg van olyan, aki sodrófával útját állná a pitvarban a szegény szántóvetőnek (más környezetet nem tudok elképzelni a jelenthez), hogy "natebitangembörnemnézölaztánamolyan föslött kikent-kifent városi luvnyákokat!" ))) De jóóó!

Csak úgy magam elé képzelem a jelenetet... egyébként férj vagyok. )))

2012. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
37%
had menjen.elmondta őszintén hogy hova menne sé nem titokban,tehát értékeld az őszinteségét és ne akadékoskodj,vagy legközelebb titkolozni fog amiatt hogy téged meg ne bántson..
2012. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Ha ilyen közös ünneplés lesz a haverokkal, akkor nem hiszem, hogy bármi történhet. Inkább akkor aggódnék, ha egyedül akarna egy sztriptíbárba beülni.
2012. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, de nekem nem férne bele. Egyszerűen nem tudom elképzelni a szituációt, h este épp esszük a paprikáskrumplit, és azt mondom a feleségemnek:


- Kicsim, péntek este lesz az ünnepi vacsi, te feküdj le nyugodtan, én olyan kettő körül jövök, mert előtte egy sztriptízbárban mulatgatunk a fiúkkal :) vagy hogy????


34 FFI, 7 éve házas

2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút semmi keresnivalója a sztriptízbárban egy férjnek. Megházasodott? Igen?! Akkor aszerint éljen! Tisztelje a feleségét és ne a nyálát csorgassa! Ünnepléshez nem elengedhetetlen az ilyenfajta látványosság! Punktum. Lehet lepontozni. Nem érdekel.
2012. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
50%
Engedelmetekkel leírnám, hogy egy striptease-bárba nem bujálkodni megy az ember, hanem azért, mert van egy sajátos hangulata, egy amolyan kis "club-filing", szóval, az ember elmegy az urakkal, kiengedi a gőzt, lazit, iszogat, nézegeti a lányokat. Nem keverendő össze a nyilvánosházzal. Egy hely, ahová ritkán jár valaki, inkább alkalmilag, és jól érzi magát, kikapcsolódik. Most képzeljük el, hogy mellette ül az egyik úrnak egy Miss Marple, kalapban és kiskosztümben, és sértődött, féltékeny lóarccal vizslatja a táncoslányokat meg a férjét. ))) Én láttam ilyent, igen. Lehet egy férfit jobban megalázni? Lehet, hogy meg sem érdemelte.
2012. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, 16-os, nekem semmi gondom azzal, hogy te a KDNP képviselője vagy, nem haragszom rád, és szerintem neked ne is férjen bele! Én sokkal jobban szeretném, ha felvennéd a hálósipkádat, megérintenéd a háziáldást, homlokon csókolnád a gyerekeket és jót aludnál az Úrnak még nagyobb dicsőségére. Más viszont nem ilyen, te meg nézd el neki azt. És lehet, hogy mindketten rendes emberek vagytok.
2012. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
84%
A sztriptÍzbár nem nyilvánosház? Hát a csajok többsége nem csak táncol. Én elengedném, bár az is furcsa, hogy a cég miért nem gondol a családosokra. Mondjuk örülnék, ha a párom udvariasságból meginna valamit és jönne.
2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!