Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a pasik, férjek...

Miért akarják a pasik, férjek azt, hogy a nők, feleségek egy csomót dolgozzanak?

Figyelt kérdés
Nekem pl 2 munkahelyem van, 12 órát dolgozom napi szinten. Annyi a szerencse, hogy az egyik munkát otthon számítógép előtt csinálom (néha) és van amikor be kell mennem az irodába mert bennt van munka. Ez kb fele- fele arányban van. Viszont van olyan hogy egész szombaton is dolgozom, hogy az számítógépes munkát be tudjam fejezni. Kb ez úgy néz ki, hogy napi szinten 7-ig dolgozok, minden 2. héten szombaton is egész nap. Este 7kor esek neki mosni-főzni-takarítani-vasalni. Ez este 10ig kitart. Este 10kor jut időm saját magamra (hajmosás mivel kezelhetetlen a hajam ez nekem 1óra!, szemöldökszedés, köröm stb-stb..) Reggel pedig korán kelek mert ilyenkor van időm csak boltba, postára, bankba stb menni (illetve ebédidőben) Hétvégén ha szabad a szombaton akkor 3 napra megfőzök, vasárnap pedig mindig van munka .. Van kertünk, gyümölcsöket berakom, kertészkedek, füvet nyírok, kutyát sétáltatok, elmegyek futni, vagy max fél órá találkozom a barátnőmmel ha van rá időm! Párom meg folyton hisztizik, hogy neki nem segítek. Hogy lemoshatnám a kocsiját, hogy elmehetnék vele árut beszerezni (oda vissza 700 km, köszi de nem akarok egész vasárnap utazni) hogy kerítést kellene festenem, stb-stb. Nagyszüleimnél vagyok vasárnap fél napot, neki segítek, mert ők a mezőgazdaságból, állatokból tartják el magukat, és fiatal koromban nagyon sokat segítettek nekem anyagilag, amit soha nem fogok tudni viszonozni. Párom nem érti meg, hogy nekem már nincs időm az ő dolgaira is! 2 munkahely, otthon a háztartás, segítek a szüleimnek-nagyszüleimnek is! Neki kellene nekem segíteni némiképp, mert ő délután 4kor már otthon ül! De vagy hogy 2 kor! És még a fűnyírást, locsolást is rám hagyja szombatra, vagy vasárnapra, boltba sem megy el vásárolni! Ruhákat nem dobná be a gépbe (azt is én rakom be reggel, és meg is várom amig lejár a mosás hogy mire hazaérek megszáradjon!) Annyit dolgozok mint egy bolond, és születésnapomra egy szál virágot nem kapok tőle! Komolyan elbeszélgettem már vele erről, hogy ez így nem jó. Azt kapom válaszul, hogy övé a ház, ő építette fel meg a szülei adták hozzá a pénzt, én nem adtam semmit, meg a szüleim sem, az a miniumum hogy úgy "köszönöm" meg hogy minden házimunkát elvégzek. Szerintetek? Normális ez az ember? Én meg azt fogom neki mondani, hogy viszlát, még csak 25 vagyok, jól keresek, találok olyat aki szeret!

2012. aug. 25. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
...és miért nem mondod??
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jah és ő gyereket akar, mert hogy ő már benne van a korban, mert már 30 fölött van jóval. Lehetne gyereke (gyerekünk) ha nem így viselkedne. Nem fogom feladni a 2 állásomat, az önbecsülésemet, a céljaimat, azért hogy gyereket szüljek neki. Amúgy is szerintem ha gyerekünk lenne, azzal "nagyzolna" hogy őt tartja el az egész családot. Én inkább a szétköltözésen gondolkozom mint hogy a gyereken. De nem látja be hogy ő az aki rosszul fog járni? Ha 33-34 évesen elkezd ismerkedni, akkor is lesz 35-37 éves mire lesz egy gyereke!
2012. aug. 25. 12:04
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Keress egy albérletet, pakolj össze, és add be a válópert. Te nem feleség vagy, nem ingyencseléd. Ennél a hapsinál csak jobbat találsz!

Eszedbe ne jusson ennek az embernek gyereket szülni!

2012. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
költözz el. bocsi, de hülye vagy, hogy ezt egy hétig is tűröd.
2012. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Ezért nem kell a Házasodna a gazda c. műsorból párt választani. Nem véletlenül vannak ők egyedül.

Ha Lilunak annyira tetszenek menjen hozzá valamelyikhez ő.

2012. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésed.

Túl jó vagy hozzá!

(ha esetleg úgy alakul,hogy új kapcsolatod lesz,ne szolgáld ki majd mindenben...)

2012. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Egy ilyen férfinak tuti nem szülnék gyereket...


Én a helyedben lépnék...

2012. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez a pasi nem normális, mármint a hozzáállása. De bocsáss meg, ha ezt mondom, Te sem vagy az, ha mindezeket megcsinálod neki és itt panaszkodsz, ahelyett, hogy a sarkadra állnál és lépnél.
2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Miért vagy vele?

Én egy ilyen embert rég elhagytam volna.

2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Most mire vársz még akkor? Ha Így álltok egymáshoz tényleg felesleges együtt lenni. Ne nyÍrj füvet és ne te locsolj, a kerÍtést eszedbe ne jusson lefesteni, ez az ő dolga lenne.Viszont tényleg ne vállaljatok gyereket, ha Így viszonyultok egymáshoz.
2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!