Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbüntethetem...

Szerintetek megbüntethetem ezzel a távoli családomat?

Figyelt kérdés

A család soproni,és úgy döntöttek, eljönnek a karneválra.Én készültem, főztem egy csomó kaját(húst),erre ma,a jövetelük napján lemondták az egész programot - minden különösebb indoklás nélkül(illetve mondvacsinált indokkal).


Szombathelyen lakom, itt ma kezdődik a Savaria Történelmi Karnevál, méregdrága(kb.2-3x-os,meg még drágább) minden kaja ilyenkor benn a városban...a kaják,amiket főztem, egy része fagyasztható,de a köretet dobhatom el, más rokont ugyanis nem várok...


Büntetésnek arra gondoltam, legközelebb, amikor jönnek, jóelőre elmondom nekik, hogy mit fogok főzni(ezt meg kell velük mindig előre beszélni,mert nem hajlandók nálam mást enni,csak húst,leginkább disznót vagy marhát, de az se mindegy nekik, hogyan van elkészítve...ezt hetekre előre megkövetelik mindig, hogy meg legyen velük beszélve),aztán az lesz a meglepetés, hogy nem főzök az égvilágon semmit... ha nagyon "kopog" a szemük, majd kapnak egy kis rántottát...



2012. aug. 24. 09:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én szívesen megyek hozzád, marhára szeretem a Karnevált, már vagy 7 éve nem voltam Szombathelyen :)


amúgy nem kell őket büntetni mással, csupán annyi, h legközelebb, ha bejelentkeznek, akkor épp véletlenül nem érsz majd rá.

nekem is vannak suttyó rokonaim, de nem tartom velük a kapcsolatot, annál többet ér az időm és a vérnyomásom :)

2012. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Inkább érezd jól magad a Karneválon, örülj neki, hogy nem kell ilyen mamlaszokkal töltened!:) Lesz FÉNY-pult, ha megteheted rúgj be olyan istenesen, aztán rögtön megszűnik minden probléma!
2012. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
En készítenék valamit. Azt esznek, amit én godolok, amit eléjuk rakok, amire pont futja a pénzbol. Ha nem tetszik, mehetnek haza.
2012. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek az utolsóval, nekem senki ne pofázzon bele a konyhámba, meg az olajamba, mert vért iszok! Ő hányszor hívott meg és hányszor ettél nála rendelésre? Azt hiszi vendéglőben van? Eszméletlen, ne hagyd magad, kitartást és felejtsenek el! Végleg eltörölve! :)
2012. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kicsesztem velük... elmentem karneválba, mikor felhívtak(még Sopronból,a lakásukból), és kérték fújjam el a menüt,akkor felsoroltam az összes kaját,amit csak - akár méregdrágán is- a karneválban lehetett enni...mindent...szó szerint mindent... semmit ki nem hagyva... bevették...eljöttek...pofára estek... ettek a saját pénzükből... káromkodtak akkorákat, mint egy amerikai felhőkarcoló és olyan ízeseket, mint egy alföldi, nyáját elveszítő juhász, oszt' fogták a cókmókjukat, a motyójukat meg a sátorfájukat, oszt' hazamentek...
2012. aug. 26. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!