Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbüntethetem...

Szerintetek megbüntethetem ezzel a távoli családomat?

Figyelt kérdés

A család soproni,és úgy döntöttek, eljönnek a karneválra.Én készültem, főztem egy csomó kaját(húst),erre ma,a jövetelük napján lemondták az egész programot - minden különösebb indoklás nélkül(illetve mondvacsinált indokkal).


Szombathelyen lakom, itt ma kezdődik a Savaria Történelmi Karnevál, méregdrága(kb.2-3x-os,meg még drágább) minden kaja ilyenkor benn a városban...a kaják,amiket főztem, egy része fagyasztható,de a köretet dobhatom el, más rokont ugyanis nem várok...


Büntetésnek arra gondoltam, legközelebb, amikor jönnek, jóelőre elmondom nekik, hogy mit fogok főzni(ezt meg kell velük mindig előre beszélni,mert nem hajlandók nálam mást enni,csak húst,leginkább disznót vagy marhát, de az se mindegy nekik, hogyan van elkészítve...ezt hetekre előre megkövetelik mindig, hogy meg legyen velük beszélve),aztán az lesz a meglepetés, hogy nem főzök az égvilágon semmit... ha nagyon "kopog" a szemük, majd kapnak egy kis rántottát...



2012. aug. 24. 09:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
annak illetőnek simán lecsúszik,a legtöbb,amit láttam életében meginni egy ebédhez, az 1 liter 50%-os pálinka volt, ez is simán lecsúszott... ehhez pedig, hogy ne essen az asztal alá, rengeteget kell megenni... és őt szalonspiccesnél részegebbnek még sose láttam...szóval masszívan bírja a piát...
2012. aug. 24. 10:00
 12/25 A kérdező kommentje:

3.-nak:

Én? Képes? Ezek után? Rántottával?


Hát persze, simán... pont van itthon 10 tojásom, jövő héten rádobok egy fél lecsókolbászt meg pár karika szalámit+ veszek hozzá virslit...van ecetes paprikám itthon...simán...

2012. aug. 24. 10:14
 13/25 A kérdező kommentje:
na jó, biztos,ami biztos, veszek még tizet...
2012. aug. 24. 10:15
 14/25 A kérdező kommentje:
ja és még 5.-nek: nem hívtam őket, bejelentkeztek...
2012. aug. 24. 10:16
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Bakker, ha ennyire nem szívleled őket, minek hívod meg őket vagy tartod velük a kapcsolatot egyáltalán?
2012. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Bejelentkeztek...mi tartott vissza, hogy nemet mondj?
2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
ők erőltetik a találkozást folyton...
2012. aug. 24. 10:17
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis rokonok :) Én egyszerüen nem fogadnám őket, vagy ha igen, jönnek, akkor ne diktálgassanak nekem hogy mit főzzek stb. Ha lemondják, szeépen lefagyasztok mindent, és megesszük a maradékot, leközelebb ha így bejelentkeznek, csak egyszerü fagyasztható ételeket készítenék, egy töltöttkáposztát, vagy valami hasonlót, keressenek más lúzert, én ezt üzenném nekik.
2012. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
a töltött káposztát(és mindent,ami káposzta) azt helyből utálják, a cordon bleu-t(és minden ilyen mirelit vehető dolgot szintén)...multkor egyszer vettem és tüntetőleg meg se kóstolták... sőt, kikövetelték, hogy panírozzak be és süssek ki olajban rántott húst...utána meg hosszasan panaszkodtak az olajszag miatt... meg nézte a nő, hogy hányszor töltök utána az olajnak,mert ő elképzelésük szerint az a jó(persze ezt csak megkövetelik, ők nem így csinálják),hogy mikor kisül egy rántotthús-szelet,akkor a következő rántotthús-szeletet új olajban süttetik ki...a régit azonnal kiöntetik, ...)
2012. aug. 24. 10:24
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Akkor meg te vagy a mamlasz, hogy hagyod magad. "Bocs, nem érek rá, sok dolgom van"


Ennyi. Te mondtad, hogy ha megsértődnének és többet nem jelentkeznének, az se lenne baj.

Ez felnőttesebb megoldás lenne, mint az ovis bosszúállósdi.

2012. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!