Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nembírom már tovább. Mivel...

Nembírom már tovább. Mivel állítsam le az anyukám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
170 cm és 62 kg vagyok, 14éves. Anyukám mindig ocsmárol, hogy dagadt disznó vagyok. Ha társaságban vagyunk eszek párszem chipset már hangosan leordít, hogy "Egyed csak b*zdmeg a csipszet, had nőljön a pics*d dagadék". Ilyenkor mindig rámjön a sírógörcs nagyon fáj, hogy így megaláz. Próbáltam lefogyni, de akkor sem a támogatást kaptam.Egyedül nehéz lefogyni, főleg ha nemis vásárol zsírmentes kajákat. Meg őszintén nemis szeretnék.. Jól érzem magam a bőrömben. Ha ezt elmondom neki, akkoris csak leordít. Mit tegyek ?:(
2012. aug. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu?
2012. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is egy unatkozó tini írt ki kamu kérdést. De ha mégsem akkor egyszerű a válasz. Ne menj sehova anyáddal,és ha pattog miért nem mész vele,simán megmondod,hogy "minek? hogy kedvedre megalázhass??Inkább kihagyom!"Ha meg kövérnek tart,akkor simán megmondod,hogy neked így jó,és ha neki nem tetszik akkor ne nézzen rád.
2012. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dia90' válasza:
100%
Ez most komoly? :o A testtömeg indexed szerint normál testalkatú vagy. Szerintem az a legfontosabb, hogy hogyan érzed magad a bőrödben, nem kell másoknak megfelelni! Különben is, még sokat fog változni a tested, mert kamasz korban vagy. Nyugodtan mondd meg anyukádnak, amit ide leírtál, hogy rosszul esik neked, ahogy viselkedik, és inkább támogasson, mint támadjon.
2012. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laos válasza:
52%
A lányoknál tök normális tinédzser korban ha kicsit teltebbek
2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy rokonom,aki állandóan a súlyommal piszkál,de még akkor is ezt csinálta,amikor 50 kiló voltam.Szerencsére messze lakik.De amikor nálunk van,én messzire elkerülöm.Udvariasságból váltok vele egy-két szót,de aztán menekülök,nem éri meg vele vitázni,mert mindenki ellenem fordul és úgyis én jövök ki belőle rosszul.
2012. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérlek nyugtass meg, hogy kamu az egész....
2012. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem kamu. de nemcsak társaságban piszkál. ha itthon vagyunk egyedül, és nekiállok enni akkor már mondja a magáét. ha elmondom neki, akkor azt vágja a fejemhez, hogy de ő igenis támogat. ha nem dörgölné az orrom alá, hogy dagadt disznó vagyok, akkor nem 62kg lennék hanemm 110. sajnos nem ilyen támogatásra vágyom..
2012. aug. 21. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés. Nekem a nagyszüleim csinálták ezt, de én megoldottam, hogy nem jártam le hozzájuk. A te eseted azonban bonyolultabb, mivel nem költözhetsz el anyukádtól. Szerintem is az a legegyszerűbb, ha nem mész vele sehova. Próbál meg eljárni otthonról, amikor tudsz. Sétálj a barátaiddal vagy menj le hozzájuk. Biciklizzetek el valamerre, fagyizzatok. Ha nem vagy ott, akkor anyud nem tud piszkálni és remélhetőleg előbb vagy utóbb megunja, mert ez nem normális viselkedés egy anyától.
2012. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!