Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dicsekszik ilyenekkel...

Miért dicsekszik ilyenekkel az unokahúgom? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Nekem nincs barátom, neki igen és akárhányszor összefutunk másról sem tud beszélni csak róla.

Ilyeneket mond hogy mikor menstruál akkor folyton ájuldozik és a pasi karjába ájul és ez milyen romantikus :/ hát nem tudom szerintem inkább ciki

meg hogy ha egy csaj nézi őket akit nem bír akkor gyorsan lesmárolja a gyereket meg megmarkolja a hátsóját...

meg hogy eljegyezte a srác és ez örökké fog tartani stb. és körbe mutogatta a gyűrűt ...16 évesek, egy ilyen kis gagyi bizsugyűrű műanyag kövekkel

mondták már mások hogy ez elég gázul viselkedik (mert nem csak nekem mondogatja ezeket). Mit tegyek, lassan kezd kínos lenni hogy a rokonom.


2012. aug. 5. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj rá semmit. A három éves unokatesóm mindig jön az érintőképernyős telefonnal (gratula szülőknek...) és hangosan mondja, hogy ő milyen gazdag, és min játszik épp. Nem veszem figyelembe, pár hét alatt megunta, már mással teper. Megunja azt is, ha látja, hogy süket fülekre talál.

Te se vedd figyelembe, nyugi, őt tartják égőnek, és nem téged.

2012. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
55%
Hát nagyon sajnállak. 16 évesen bizsuval eljegyezni xDDDDDDDDDDDD Nem lehet hogy beteg? (: XDDDD Még bizsuval, megáll az ész xDD
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyints rá, és közöld vele, ne féljen, el fog múlni.
2012. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ez a másik, hogy neki is minden kacatot megvesznek. ha nem azt a szerencsétlen srácot hozza fel (ne álompasinak képzeljétek, tényleg) akkor azt hogy most ezt kapta, azt kapta

ha meg valaki beszól neki hogy álljon már le, sír apucinak aki képes bejönni az iskolába és ott leosztani a tagot hogy hogy mer rosszat mondani az ő kicsi lányának.

én meg mindezt csak nézem és annyira rossz hogy aki nem ismer, az már rám is úgy néz mintha valami fertőző beteg lennék, rögtön azonosítanak vele

2012. aug. 5. 17:40
 5/15 A kérdező kommentje:
néha visszaszólok...de akkor azzal jön hogy én őt irigylem :D mert nekem nincs "vőlegényem" meg nem tudom milyen márkás táskám és mert nem jópofizik velem mindenki, félvén egy retardált apától :)
2012. aug. 5. 17:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hadd dicsekedjen, olyankor vágjál hozzá jópofát.

Igy biztosan nem fogja azt gondolni rólad, hogy irigyled, sõt még tegyél rá egy lapáttal, hadd örüljön, hogy te is örülsz az õ hülyeségeinek.

Ráérsz és nagyon jól teszed, hogy még nincs "võlegényed".:):)

2012. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
az ájuldozással orvoshoz kéne fordulni inkább...
2012. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
77%
Az ilyet hagyni kell. Majd pofára esik magától, nem is kicsit.
2012. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát utolsó, sajnos az illegális :)
2012. aug. 5. 17:57
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt osztálytársaim 12 évesen csinálták ezt. 7 év után visszagondolok és már jön is fel az ebéd...
2012. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!