Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dicsekszik ilyenekkel...

Miért dicsekszik ilyenekkel az unokahúgom? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Nekem nincs barátom, neki igen és akárhányszor összefutunk másról sem tud beszélni csak róla.

Ilyeneket mond hogy mikor menstruál akkor folyton ájuldozik és a pasi karjába ájul és ez milyen romantikus :/ hát nem tudom szerintem inkább ciki

meg hogy ha egy csaj nézi őket akit nem bír akkor gyorsan lesmárolja a gyereket meg megmarkolja a hátsóját...

meg hogy eljegyezte a srác és ez örökké fog tartani stb. és körbe mutogatta a gyűrűt ...16 évesek, egy ilyen kis gagyi bizsugyűrű műanyag kövekkel

mondták már mások hogy ez elég gázul viselkedik (mert nem csak nekem mondogatja ezeket). Mit tegyek, lassan kezd kínos lenni hogy a rokonom.


2012. aug. 5. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ez elég szánalmas még egy 16 évestől is.

Ha ilyen dolgok miatt azt gondolja, hogy ő ettől milyen jó, meg mennyire felnőtt, el lehet képzelni, milyen könnyen fog piához és drogokhoz nyúlni.

Szerintem ne foglalkozz vele, az ilyenek úgy sem értenek a szóból.

Majd előbb-utóbb rájön mások reakciójából, hogy mennyire lenézik.(persze csak ha normális társaságról van szó)

2012. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Mosolyognivaló bohóság.
2012. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát én nem mosolygok mikor mindig azzal jönnek hogy "nahát, te nem is ilyen vagy mint ő?" meg "megnevelhetnéd" - ezt nagyon bírom. szerintem a szülei dolga lenne de ők...ehh
2012. aug. 5. 18:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért dicsekszik szegény vele, mert valójában nagyon fél, hogy nem kell a srácnak. Irigységet akar kelteni mindenkiben, leginkább benned (a rokonság sajátos kapcsa miatt), mert azt képzeleli a kis boldogtalanja, hogy ha őt irigylik, akkor milyen jó is neki, és milyen boldog is ő.


Azaz a boldogsága nem belüről fakad, hanem mindig mások visszajelzéséből.


(Nagyon erősen görcsös mentsruációnál nem ájuldozni kell, hanem orvoshoz menni.)


Szándd inkább a kis nyomorultatat, mert rendkívül gyerekes teremtés, kb. 5 éves kislány érzelmi szintján van (abból is a butábbjáén).

Azt azért érdemes tudni, hogy a dicsekvése nagyon erős indulatokat kelt, dühítő - ezt jól érzed! -, és ezt senki sem köteles eltűrni, akkor sem, ha százszor rokon is.


Mondd meg neki egyszer, hogy fejezze be ezt a viselkedést veled szemben. Ne foglalkozz azzal, ha azt válaszolja, hogy te azért mondod ezt, mert irigy vagy, mert ez a szöveg csak arra jó, hogy téged benn tartson ebben a kapcsolatban: ugyanis nyílván már minden épeszű ember elmenekült előle - téged táncoltat, neked dicsekszik, és ezt teszi a rokonság ürügyén.


Nem kell eltűrni! Ignoráld! A hisztiző emberrel szemben az a legjobb módszer, csak ehhez egy kis erőre és határozottságra van szükség.


(És valóban ne irigyeld ezt a boldogságot, mert nagyon keserű lesz a méze. A valódi boldogság soha nem kérkedik, nem követel kirakatot magának. Ha nincs pasid, az sem baj. Majd lesz. A késői rózsa nyílik a legszebben. :))

2012. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ps: Persze, hogy te nem vagy ő. Egy egsézen más ember vagy. És valóban nem neked kell megnevelned - azt az ő szüleinek kellett volna, már régen, és nem "megnevelni", csak símán nevelni és szeretni. Akkor kisebb eséllyel volna ilyen, még ha alapból földbuta is szegénykém.
2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!