Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ebben a kategóriában...

Itt ebben a kategóriában (Családi) közre segít az is, ha valakinek 90%os a %-ja, hogy pontozgat, és így gyűjt pontokat?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok le/fel pontozni?Én eddig nem tettem sosem,nem is fogom, és általában 70-71% körül mozgom, kíváncsi lennék, ha pontoznék fel/le, felugrana-e 75-80-ra kb:)

Mi a tapasztalatok?


2012. aug. 20. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy te kit hogy pontozol, nem számít.

A százalék az, hogy téged mennyire pontoznak.

2012. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egy kérdésért 3 pont jár.

- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.



Én is ezt hittem első, de utánaolvastam és nem.

2012. aug. 20. 22:49
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Azt senki nem tudja, hogy ki pontoz és ki nem, így a tiéd sem emelkedne.

Én ha kérdés teszek fel akkor a végén mindenkit fel szoktam pontozni.

2012. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
És mi az első díj?:))
2012. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kategória toplistás pont, nem a százalék! A kettőnek nincs köze egymáshoz.
2012. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm: D Csak sokszor itt figyelem, hogy itt vannak 90%os emberek, mondom azok nyomhatják mint a b*rom a lájkokat illetve diszlájkokat: D Nem bántásból ám: D Én nem próbálom ki, nekem nem célom a pontozgatás, egyéb esetek közé tartozik, ha kiírok egy kérdést, mint most, és minden válaszolót felpontozok:)!
2012. aug. 20. 22:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges valamit nagyon félreértettem, én mindvégig ebben a tudatban éltem, hogy ez növeli a százalékot:D De akkor lehet, hogy valóban a válasz értékelés növeli a százalékszámokat:)
2012. aug. 20. 22:54
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Amit bemásoltál, az a toplistáról szólt. A toplistás pontokról. Nézd meg a listát, 4. vagyok rajta, és 75%-os vagyok, és kedvem szerint pontozgatok.


Azért vagyok 4., mert sokat pontozok másokat.

Azért vagyok 75%-os, mert mások ennyire pontoztak engem.

2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

2 értékelést kapsz:azt h te milyen válaszokat írsz ill. h milyen jól pontozol.én:"Mások értékelése alapján 74%-ban hasznos válaszokat adsz, 85%-ban hasznosan értékelsz válaszokat."


ez a pontozás rendszer sem a legjobb,mert ha felteszel 1 debil kérdést azért is 3 pontot kapsz.ami viszont végkép nem értek: volt egy kérdés amire az volt a válasz h "unokaöcs(éd)".egymás után hárman is ezt írták és ilyen százalékban volt hasznos a válaszok:91% 84% 87%

ezt most hogy?jah,és az zavar h válaszolok 1 fiktív kérdésre,és ha valaki nem azt gondolja mint én,lepontoz.

2012. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Na,itt vagyok én,a 90%-os :) Ehhez azért az is hozzátartozik,hogy én még nem régóta vagyok regisztrálva. (vagyis már voltam,csak azt töröltem). Sikerült kifognom olyan normális társaságot azoknál a kérdéseknél,amikre válaszoltam,ahol nem ész nélkül nyomogatták a piros kezecskét. Szóval pár napig 100%-os voltam,utána 98-93 körül voltam pár hétig. Példának okáért tegnap még 93%-os voltam. Szóval ez még nem a végleges,lesz ez még kevesebb is. :)
2012. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!