Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret minket a párom, ha egy...

Szeret minket a párom, ha egy strandolós nap végén azt mondja: ez nekem nem volt kikapcsolódás, ez olyan volt mint egy munkanap, mert a gyerekre is kellett figyelnem. Ez hogy esne nektek?

Figyelt kérdés
Egész nap jóléreztük magunkat,örültem,hogy végre együtt töltöttünk egy napot,mert alig van a páromnak szabadnapja,erre a nap végén ilyet beszól. Aztán meg azt mondta,hogy ő már kimegy a vonatállomásra,majd ott megvár minket,amíg én összekészülődök a gyerekkel,mert ő már fáradt és addig kiszellőzteti az agyát,meg ő már korábban hazaindult volna,ha rajta múlik. Akkor ott kiábrándultam a gyerekem apjából és azóta nem tudom őt szeretni.
2012. aug. 18. 22:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
39%

én nem értem, mégis hogy lehet egy kisgyerekre figyelés fárasztó.

15 évesen bízták rám az ötéves unokaöcsémet, vittem strandra meg mindenhova, nagyon szépen lefoglalta magát, bedugtam a gyerekmedencébe, elvolt a többi kicsivel amíg én a nagyban voltam.

ha barátnőkkel találkoztam lementünk vele a játszóra, addig építgette a homokvárat meg játszott a többivel vagy galambokat etetett.

egyedül a marha kérdései hogy a macskáknak miért nem kerek a fülük mint a maciknak meg ezek idegesítettek, de az 5. -6. nemtudom után szerencsére békénhagyott velük :D

komolyan nem értem a férfiak többségét hogy nem bírnak 5 percet egy gyerek (a sajátjuk!) mellett.

engem az apám elvitt horgászni, focizni, kirándulni, tanított rajzolni, kicsi f.ostos korom óta foglalkozott velem, vásárolni is elvitt és vett sutyiban olyan csokit aminek anyu nem örült volna :D

nem csodálom hogy kiábrándultál, egy apának akinek fontos a gyereke nem így viselkedik.

úgy látszik az ő számára a szórakozás csak egy szűk térre (haverokkal ivás?) korlátozódik.

elég pocsék lehet így élni ha valakit nem köt le más

na most jönnek a férfitársak és jól le leszek pontozva :D

2012. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
22%

ki mit dolgozik ? én még ezt tudom elképzelni, mint esetleg magyarázatot . . .

bár az,hogy a gyerekkel szinte nem is foglalkozik, nagyon szomorú így is úgy is , akkor minek neki ? vagy nem tervezett volt , neki csak a "szex következménye lett" ?


25 f

2012. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Attól senki nem fog tisztelni mert seggbe ...magad...

Értékeld már magad kicsit és ne legyél ilyen nyámnyila. Ha TE váűltozol Ő is fog!! De csak akkor ha Te elkezded. Tehát hajrá:-

nincs vacsi, legyen kosz, és nemhogy a hátsó de még első bejárattól is tilsd el!!

Aztán tarts ki, a változás pár héten belül be fog állni, csak legyél kemény...

Ja és "ne legyél senki cselédja csak a magadé" - Szaffi

2012. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nekem az ütötte meg legjobban a fülemet (ezesetben szememet :-),hogy a szüleid lecsúsztak,nincs hova menned,de 12 órát dolgozol. Ha ez igaz,van fizetésed,neki ha elváltok fizetnie kell valamennyit,szükösen de ki tudsz jönni a kicsivel,egy kicsivel. Olyat is la´ttam már hogy egy nö 2 gyerekkel kezdte újra,vagy pl. én is egyedül maradtam a kislányommal 15 évvel ezelött pont azért mert a férjem ilyen volt mint a tied,és senki nem halt éhen,senki nem rokkant bele,és felneveltem,egyedül! Az apja soha még gyerektartást se fizetett,egy fillért sem! Ugyhogy csak bátorság kell hozzá ,talpraesettség,én 100-szor inkább megpróbálnám,minthogy igy porbasárba tiporjon egy férfi,minden szempontból! :-( sok sikert,és eröt kívánok hozzá.
2012. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!