Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret minket a párom, ha egy...

Szeret minket a párom, ha egy strandolós nap végén azt mondja: ez nekem nem volt kikapcsolódás, ez olyan volt mint egy munkanap, mert a gyerekre is kellett figyelnem. Ez hogy esne nektek?

Figyelt kérdés
Egész nap jóléreztük magunkat,örültem,hogy végre együtt töltöttünk egy napot,mert alig van a páromnak szabadnapja,erre a nap végén ilyet beszól. Aztán meg azt mondta,hogy ő már kimegy a vonatállomásra,majd ott megvár minket,amíg én összekészülődök a gyerekkel,mert ő már fáradt és addig kiszellőzteti az agyát,meg ő már korábban hazaindult volna,ha rajta múlik. Akkor ott kiábrándultam a gyerekem apjából és azóta nem tudom őt szeretni.
2012. aug. 18. 22:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nélküled jár bulizni,fársztja a gyerek, nem érzi jól magát cseppet sem veletek....szerinted? szeret benneteket? asszem egyértelmü rá a válasz,nem. Beszélj vele hogy egyáltalán minek vagytok ti együtt? Mert ugy néz ki nem sok értelme van. Bocsi csak a kérdésedre válaszoltam.
2012. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem utálom. Persze ha fiatal férfiak válaszolnak,mindig a férfit védik. Oké,rendben, mit szeretnél hallani? A páromnak mindent megteszek, még a hátsó bejáratot is használhatja :). Minden nap eléteszem a meleg vacsorát,próbálok mindig a kedvében járni, mindig azt nézzük a tévében amit ő akar,pedig utálom a rém rendes családot! stb De igazatok van ,én vagyok a rossz
2012. aug. 18. 23:32
 13/34 anonim ***** válasza:
62%
Miért mentél hozzá?
2012. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem mondta, hogy te vagy a rossz, de arra sem volt kíváncsi senki, hogy hogy d*ghat meg téged. Ha ennyire szar vele, és zavar, hogy nem mehetsz vele bulizni, nem érdekli a gyereketek, és csak eszik meg alszik otthon, akkor a hosszúhétvége után add be a válókeresetet és megoldódik minden gondod. Pláne, hogy te magad írtad, hogy már nem tudod őt szeretni. Akkor ne is maradj vele.
2012. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
11%

és ha te elmennél a pároddal bulizni,ki maradna a gyerekkel?

lepasszolni nagyszülőknek? az nagyon megy mindenkinek!

2012. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
Még a hátsó bejáratot is használhatja! Hűha, nem is tudtam, hogy ebben mérik a jó feleséget. :D Kiokosodtam! Igazán nincs oka reklamálni!
2012. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rájöttem,hogy bennem van a hiba. Egy férfit engedni,azt csináljon amit akar,bulizgasson, sértegessen. Köszönöm azoknak akik kicsit átérezték a helyzetet. Még sosem voltam bulizni,mióta megszületett a gyerekünk,de ő már számtalanszor. Két hónapos volt a baba,amikor szilveszterkor elment bulizni és másnap délután jött haza. ennyi
2012. aug. 18. 23:58
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi sz@rik rátok, te meg kiszolgálod minden értelemben elöl-hátul. Mindeközben érezteti veled, hogy Ő (a nagy ő) mennyire fáradt, boldogtalan. Nyugodt lehetsz, a hátad mögött a haverjaival jókat röhög rajtad, te meg lassan összeroppansz. Addig lépj le mellőle, míg van hozzá erőd, mert ennek a vége csak az lehet, hogy kifacsart, megkeseredett öregasszony leszel negyvenéves korodra. Nőügyei még nincsenek? Idő kérdése. Ráadásul, ha nem vagy a felesége (erről nem írtál), tizenév múlva ott állhatsz üres zsebbel, ő meg jót röhög, és éli tovább az eddigi életét. Kérdezd meg tőle, hajlandó-e férjként és apaként élni, te nem a felesége vagy, csak a kapcarongya. Fiad van, vagy lányod? Ha fiad, nagy eséllyel ugyanilyen emberré válik, hisz ez előtte a minta. Ha lányod, ő meg vagy sodródik majd pasitól pasiig, nehogy úgy járjon mint te, vagy sosem mer kapcsolatba kezdeni. Gondolkodj előre, ha minden így marad, csak rossz vége lehet.
2012. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%

Ha egész héten keményen dolgozik, akkor érthető, hogy a szabadnapján fáradt. Nyilván te is tudod, hogy a gyerekekre vigyázni azért elég sok energiát igényel, és mégha szívesen csinálja is az ember, akkor sem biztos, hogy a kikapcsolódás a legjobb szó rá.

Az én párom elég sokat dolgozik, és bár én szívesen megyek kirándulni, meg ide-oda, megértem, hogy neki nem aktív pihenésre van szüksége, hanem arra, hogy végre délig alhasson és élvezze az otthon nyugalmát, amit egész héten nélkülöz.

Az éremnek két oldala van, próbáld meg megérteni őt is, ne csak a saját igazadra keress megerősítést.

2012. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyen kérdésnél meg akarom kérdezni, hogy megérte gyereket vállalni?
2012. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!