Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha valaki napokig...

Miért jó az, ha valaki napokig nem szól senkihez?

Figyelt kérdés
Szüleim tegnap veszekedtek és azóta anyám nem beszél senkivel. Nem értem, mire jó. Gyerekes.
2012. aug. 18. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nevelőfaterom volt ilyen,ha Anyámmal összeveszett napokig nem szólt hozzá...,csak mikor Anyám bocsánatot kért.Pedig már 40 év körül voltak...
2012. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik a lelki sérelmüket napokik dolgozák fel ,ilyenkor nehezére esik a sértö személyel komunikálni.

Az valoszinü anyukád is ehez a tipushoz tartozik.

2012. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy gyerekesnek tartod. Ezt csak azért mondom, mert a gyerekek sokkal hamarabb megbocsájtanak és nem duzzognak napokig... általában a felnőtteknek nagyobb a "büszkeségük" ahhoz, hogy ők kérjenek előbb bocsánatot.
2012. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás. "Megvonom tőled a figyelmet és bűntudatot keltek, hogy bocsánatot kérj" - ez az üzenete.
2012. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám ilyen.Hogyha valami baja van,csak leül a kanapéra és meg sem szólal,kérdezhetem,hogy mi baja,ameddig akarom.Elég idegesítő szokás,szerintem jobb megbeszélni a dolgokat,mint magunkban őrlődni.
2012. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra jó,hogy ilyenkor dolgozza fel a problémát,és nincs kedve kommunikálni.

Viszont ,ha senkihez se szól...Hát nem tudom,én ha összevesztem a férjemmel, mert ivott,nem szóltam hozzá én sem,akkor utáltam.De a gyerekeimmel azért beszéltem...

Na meg akkor nem szóltam ,ha már belefáradtam a veszekedésbe,és inkább tüntetőleg hallgattam.

Lehet,hogy gyerekes, de minden ember másképp reagál ,ha sérelem éri, vagy veszekedés után...ez is egy módja az "emésztésnek"...

2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!