Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Hogyan tudnék közelebb kerülni nővéremhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem nagyon beszélünk régen nagyon sokat voltunk együtt és ezt szeretném visszahozni, lehet hogy, azért van mert 5 évvel idősebb és szívesebben töltené mással az időd minthogy a húgával legyen de nekem nagyon hiányzik. Megbeszélni nincs rá alkalmam mert nem nagyon figyel rám és kicsit flegma velem. :( Kérlek segítsetek, előre is köszönöm.
2012. aug. 18. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar sok időt veled tölteni, akkor nem fogod tudni ráerőszakolni magad. Az én nővérem is folytom flegma volt velem, és szinte "került", aztán fura módon amikor betöltöttem a 18-at, átváltott egy emberi hangnemre, aztàn egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Mostmár nagyon jó a kapcsolatunk.

Majd az idő ezt is megoldja, minél idősebbek vagytok, annál inkább eltörpül a korkülönbség. (A nővérem és köztem 9 év van.)

2012. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, az jó hogy most már jó a kapcsolatotok. És köszönöm hogy válaszoltál. :)
2012. aug. 18. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Mert ez nagyban függ a kortól is.
2012. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én majdnem 14 ő 18 és fél. :(
2012. aug. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!