Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim lealkoholistázott...

Pasim lealkoholistázott engem, mert néha hétköznap este is a vacsorához iszok bort vagy sört. Jogos?

Figyelt kérdés

szögezzük le: utoljára kamaszkoromban rúgtam be


De nálunk a családban néha egy hétköznapi vacsorához is elfogyott fejenként 1 üveg sör vagy ha olyat ettünk amihez bor illett akkor fejenként 1,5 - max 2 dl bor.


És nyilvánvalóan nem minden nap fogyasztok alkoholt a vacsora mellé, de a párom családjában van egy ilyen "szabályszerűség" miszerint aki hétfőtől péntekig vagyis munkanapokon este is felszusszant egy sört vagy tölt 1 pohár bort az nem normális, az már alkoholista, az ital rabja. Ők csak hétvégente isznak alkoholt.


(viszont hétvégéken hatalmas flekkenpartikat tartanak amin nem tudják a határaikat, párom apja mattrészegre itta magát és elszunnyadt a függőágyba, másnap azt hitte, hogy még meg se tartottuk a fkekkent)


az én családomban szerettük a gasztronómiát, 3-an vagyunk testvérek lányok, anyu tanított sütni, főzni, apu hobbiborász

szerintem teljesen normálisak az alkoholfogyasztási szokásaink


de ha itthon hétközben összedobok egy jó kis könnyű halvacsorát és kinyitok mellé egy üveg száraz fehérbort már alkesz vagyok párom szerint... :/



2012. aug. 16. 19:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudod mi számít??? Amit Te gondolsz valójában magadról.

Egyébként szerintem itt is arról lehetett szó köztetek, hogy Te többet poharazol-e a kelleténél vagy sem. (Egyébként NAGYON nehéz meghatározni a határt, ezt mindenki maga érzi sztem), hanem itt sztem arrról volt szó, h ő téged lealázzon. Mi az, hogy "alkoholista vagy"? Milyen stílus ez egy társtól????? És még vele vagy??? Már ne is haragudj... (vak lehetsz a szerelemtől, mint anno én is voltam, és sorry, ha túlmentem a határokon, de ez a saját véleményem).

Még valami:

Ha bizonytalan vagy, (oké ki nem az olykor?, néhanapján a legmagabiztosabb ember is döntésképtelen, vagy kétségek közt van, ez normális ) és ezt a bizonytalanságot azok is tudják, látják, akik szeretnek, veled vannak, akkor nekik ezt nem szabadna kihasználniuk, mert az nem egy normális kapcsolat. De csak szerintem. (sajnos nagyon sok helyen ez nem így van, még a normális példa sincs meg, amit a fiatalok követni tudnak.) Ez vonatkozik csajra/pasira/apára/anyára/stb...

(A kérdésedre az objektív válaszom: abszolút nem vagy alkoholista:)

2012. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

az előző mondatból ez lemaradt, bocs:

"egyébént szerintem itt NEM IS arról volt szó, hogy te mennyit iszol, hanem..."

2012. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tegnap cigánypecsenyét csináltam és ittam mellé egy sört O.o banyek, alkesz vok! :D
2013. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!