Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam emiatt?

Nagyon szégyenlem magam emiatt?

Figyelt kérdés
A férjem hónapok óta nem törődőt velem , és nagyon vágytam a lelki testi törődésre. Így meg ismerkedtem egy férfival aki elmondta a hogy ök nyitott házasságba élnek és neki ez nem meg csalás, ha velem beszélget.Aztán meg hívott találkoztunk el csattant egy csók semmi több. De ma már nagyon bánom amit tettem , mert rá jöttem, hogy nem szeretek és nem is akarok mást :(, olyan rossz embernek érzem magam. Elmondjam neki.
2012. aug. 15. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem muszáj elmondanod de akkor legalább adj többet a kapcsolatba.


Én el is mondanám idővel.

2012. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly, vagy megint a tegnapi "17 éves vagyok, unatkozok, baromságokat kérdezek" mucus?
2012. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó kérdés második. AZ a kérdező egy hülye k*rva.
2012. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, mert nagyon szeretjük egymást, most is csak sírok és nem tudom, hogy ha elmondom nem hagy e el. Soha nem csináltam ilyet még csak regisztráltam egy társ keresőbe, de már töröltem. De azt elmondtam neki azt mondta semmi baj csak nehogy meg csaljam mert ez egy veszélyes játék.
2012. aug. 15. 11:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz második én 32éves vagyok nem 17 :(
2012. aug. 15. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:

A férjeddel megbeszélted a problémáidat, mielőtt ez a dolog történt? Mert ha igen és a férjed utána sem törődött azzal, hogy foglalkozzon veled, akkor megértelek. Csak ilyenkor az lenne a jó megoldás, ha nem úgy keresnéd a boldogságot, hogy közben még férjnél vagy. Mert akkor jön az az érzés, ami most is benned van.

Én dettó így vagyok a férjemmel. Nem törődik velem. Sem testileg, sem lelkileg. Százszor elmondtam neki, mi bánt, de nem hatotta meg. Ha lenne hová mennem a kisfiammal, már elmentem volna, nem lennénk együtt, mivel nincs hová menni, így próbálom így élni a mindennapjaimat.:(

Én is vágyom, hogy megkapjam a törődést egy férfitól, de nem így.

Bár múltkor mikor felvetettem a férjemnek a szex ötletét, hogy kivel szexeljek, ő rávágta, hogy a szomszéddal. Persze viccnek szánta gondolom, de ha lenne egy helyes szomszédom, lehet eljátszanék gondolati síkon az elmélettel.:)

2012. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, elméleti síkon a gondolattal.:) Kicsit hülye megfogalmazás volt.
2012. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam neki, hogy hiányolom a törődését, meg hallgat meg szeretget aztán 1-2hét és ujjból, olyan mintha csak nekem kellene tennem a kapcsolatunkért, de tudom , hogy szeret csak lehet a munkája miatt ilyen. De nagyon hiányzik nekem ö is meg a szex is , meg a beszélgetések.
2012. aug. 15. 11:56
 9/15 anonim ***** válasza:

b@sszameg, annyi abberrált tajparaszt jár erre az oldalra, most végleg felhúztam magam

megismerkedtem, megcsókolt, elcsattant.... konyörgöm írjátok már egybe, vagy szerintetek van olyan szó, hogy el meg rá meg be stb???????????????

iskolázatlan idétlen idióták...

2012. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

meg tanultam egy életre leckét ,csak azt bánom, hogy naiv voltam.:(

Be kapcsolta a skypot és a feleségével vártak meztelenül és azt akarták vetkőzzem ék meg szexelnek rajtam.

Teljesen bele szédültem ez borzasztó :(((

2012. aug. 15. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!