Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért lenézni valakit?

Miért kell ezért lenézni valakit?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy régi osztálytársammal, és tök jól elbeszélgettünk, sok minden szóba került. A családunkról is beszélgettünk, én elmondtam, hogy mi nem ölelgetjük, becézgetjük egymást, nem mondjuk, hogy 'szeretlek'. Inkább lehülyézzük egymást (persze csak viccesen), beszólogatunk, de csak enyhe dolgokat, nálunk ezzel fejezzük ki a szeretetet. Tudom, hogy nem ez a 'normális', de ha így szoktuk meg, akkor mi van? Ő ezen teljesen kiakadt, szinte már összeakarat ezen veszni, úgyhogy inkább áttértem más témára.
2012. aug. 13. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
háááátttt...
2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyunk egyformák...

Én sem nyálazok otthon, se máshol, egyszerűen nem stílusom.

Szórakozó helyen, meg egyenesen kifutok a világból, mikor haverok is ölelkeznek és kommunikálják a világ felé, hogy igen.. ő az enyém.

2012. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi sem ölelgetjük egymást.
2012. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is pontosan így működik,ahogy nálatok kérdező! Mi sem ölelgetjük puszilgatjuk egymást,inkább hülyülünk húzzuk egymást. Ettől még mindenki tudja,h szeretjük a másikat!
2012. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Apukámmal nálunk is ez megy :D :D :D Imádom :D Annyira aranyos :D :D Anyám meg pont ez az ölelgetős, meg "min gondolkozol ennyire?" nyálas izé. Gusztustalan szerintem.
2012. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van,szívózunk egymással meg ilyenek de csak viccből,sosem mondjuk egymásnak hogy "szeretlek" de tudjuk hogy szeretjük egymást
2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem azt szoktam meg, hogy folyton egymás nyakába ugrunk, inkább az általad leírt verziót. Vannak, akik nem tartják normálisnak, de szerintem, amíg a jó viszony megvan, addig mindegy, hogy fejezi ki az ember. Ha valaki ezért lenéz, hát egészségére, nem mindenki él rózsaszín buborékban.
2012. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyik sem vagyok, inkább középút, hülyülni is szoktunk, és mondani is, hogy szeretjük egymást. Azért szerintem aki SOHA nem mondta még a másiknak, hogy szeretlek, ott van egy kis érzelmi bukkanó, mintha zavarban lennének az érzelmektől.
2012. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi a családunkban mindkettőt nagyon durván műveljük! Hülyéskedésből is meg ugratásból is állandóan megy, meg nyálasságból is! De nem tehetek róla, nagyon szeretem az anyukámat meg a nővéremet (én is lány vagyok), szóval én még 24 évesen is állandóan mondom nekik, hogy szeretlek, meg ölelgetem, puszilgatom őket.


24/N

2012. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az utolsó válasz le lett pontozva. Ezek szerint gáz, ha valaki szereti a tesóját és a szüleit, és azt ki is fejezi?
2012. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!