Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Család- Ágy...

Hogy is van ez? Család- Ágy gondok.

Figyelt kérdés
A férjem mindenáron franciaágyat akar, amit a család is támogat, csak én kapnék agyvérzést tőla. Az a baj, hogy nincs hálószobánk, két egymásba nyíló szobás a ház, két kisgyerekkel(belsőleg átalakítható, tervek is megvannak, csak a kivitelezés valahol csúszik). Na ma nem toltam össze az ágyat, csak bevetettem, erre megkaptam rendetlen a lakás. Na de ha franciaágy lenne, ugyan így nézne ki... Szerintetek nekem kéne engednem, vagy a férjemnek végre itthon is tenni a külön szobáért, hogy az álma is teljesülhessen?
2012. aug. 13. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak azért nem szeretnél franciaágyat, mert egymásba nyílik a gyerekszobával a tiétek?
2012. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"ma nem toltam össze a két ágyat, csak bevetettem" ... hm, indiszkrét lesz a kérdés, de reggel volt ez vagy este?

Vagyis azért nem akarsz franciaágyat, mert nem akarsz egy ágyban aludni a férjeddel?

2012. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy nagy kanapénk van, ami kényelmesen ágyazható.

Nem csak az a baj, hogy egybe nyílik a két szoba, hanem nincs nappalink. Ha vendégek jönnek, akkor az ágyunkra kéne leültetni őket, a kicsik ma egész nap az ágyon játszottak, eltűnt a "játéktér".

Ma reggel nem ágyaztam be, csak szépen összehajtogattam az ágyneműt az ágyra, és annyi, az helyett, hogy összetoltam volna a kanapét.

2012. aug. 13. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ágyneműtartót.
2012. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En ezt ugy oldanam meg,hogy vennek 2 egyszemelyes agyat,amibe agynemütarto is van,ezeknek nincs oldaluk sehol,nekem is volt.Nappal lenne 2 agy,amit esetleg fal melle tolhatnal,es nagy parnakat tennel hattamasznak,este pedig osszetolni egy nagy agynak.
2012. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Van ágyneműtartónk, összecsukható az ágy, kényelmesen lehet rajta aludni, nem ez a gondom, hanem az, hogy IDE CSAK FRANCIAÁGYAT akar a férjem. Semmi másról hallani nem akar.

Nappal nappalinak van összerakva a szobánk, ágy összecsukva, ágynemű az ágyneműtartóban, ülőpárnák a földön, ha jönne valaki le tudunk ülni normálisan beszélgetni, este meg az ágyat kinyitom és leágyazok alváshoz.

2012. aug. 13. 18:36
 7/13 A kérdező kommentje:

És ami miatt kérdeztem az az, hogy most, hogy bemutattam, milyen a szoba, ha nappal is nyitott ágy van, akkor a lakás rendetlen.

[link] mert így néz ki a szoba, ha egész nap estére van rendezve...

2012. aug. 13. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen érthetetlen emberek vannak :D én értem a gondodat :)) nekünk is csak franciágyunk van sajna, és nincs nappalink. nagyon utálom h ha jönnek vendégek, akkor arra kell ültetnem őket. igazad van sztem, én a helyedben nem engednék.
2012. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
ja még annyi, h én sztem igy nem rendetlen a szoba :) szépen be van vetve az ágy, semmi rendetlenség nincs
2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én szerintem is jó így, rend van, de a drágám szerint ez így nem jó. Csak akkor hogyan is akar így franciaágyat a "nappaliba", ha ez így nem jó.
2012. aug. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!